Розпуск ЦВК пов’язаний із виборами на Донбасі – Порошенко.

Рішення про розпуск Центрвиборчкому поставило під сумнів легітимність і президента, і парламенту. Таку думку висловив Петро Порошенко у відеозверненні на Facebook.

"Сьогодні, голосуючи за звільнення ЦВК, більшість просто вистрілила собі в ногу. Власним сумнівним рішенням підставила під сумнів легітимність і президента, і парламенту", – зазначив він.

Він додав: "Мотиви такого рішення слід шукати не в минулому. А в майбутньому. Перші тижні нового парламенту демонструють запит влади на слухняних виконавців, у яких працює лише кнопка "за". Неважливо за що, невідомо за кого, головне – виконувати інструкцію "за".

Особливе занепокоєння, на думку п’ятого президента, викликають вибори на тимчасово окупованих територіях: "Дедалі більше сигналів, що без виконання безпекового компонента Мінських угод можуть відбутися вибори на російських умовах. І несподівана заміна комісії може бути пов’язана саме з цим".

Порошенко впевнений, що претензії до ЦВК надумані й необґрунтовані, оскільки комісія якісно провела дві виборчі кампанії. А міжнародні організації та спостерігачі визнали цьогорічні вибори президента такими, що повністю відповідають європейським стандартам.

Пропонуємо подивитись відео повністю:

Нагадаємо, Верховна Рада ухвалила постанову "Про дострокове припинення повноважень усього складу Центральної виборчої комісії". Відповідне рішення підтримав 341 народний депутат за мінімально необхідних 300.

Новини по темі

Немає підстав вважати, що якісь служби зробили щось неправильно - Гончарук про конфлікт в Нових Санжарах.

Міністр охорони здоров'я Зоряна Скалецька зазначила, що вона буде перебувати на місці

1

В Офісі генпрокурора знають, хто міг «злити» матеріали слідства у справі Майдану - Рябошапка.

Генпрокурор уточнив, що матеріали у справі Майдану були не викрадені, а скопійовані.

3

Аваков розповів, хто може стояти за протестами в Нових Санжарах.

"Я не знаю, що породило таку невиправдану несамовитість", – додав він

1

Скалецька запевняє, що керуватиме МОЗ по скайпу, поки житиме з евакуйованими людьми.

Голова МОЗ наголосила, що її перебування у Нових Санжарах буде гарантією того, що влада зробила всі необхідні безпекові заходи.

1

Гончарук заявив, що винні у зіткненнях в Нових Санжарах будуть покарані за всією суворістю закону.

"Відеоматеріали, щоб ідентифікувати тих, хто видав камені – досить", – заявив Гончарук

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie