«Чернігівгаз» виконав понад сто реконструкцій газових мереж.

У АТ «Чернігівгаз» радять клієнтам здійснювати реконструкцію у законний спосіб

З початку року «Чернігівгаз» провів понад сто реконструкцій газових мереж на замовлення клієнтів. Минулого року компанія здійснила майже тисячу реконструкцій.

Клієнти замовляють послугу з реконструкції, якщо потрібно змінити місце розташування газового лічильника, котла, колонки; замінити обладнання, або встановити додаткові газові прилади. За бажанням клієнта, компанія може здійснити реконструкцію газопроводу, або всієї системи газопостачання.

Реконструкція – це комплекс робіт, який включає демонтаж і монтаж газових приладів або газопроводу. Вона передбачає кілька етапів: виготовлення технічних умов, розробку проекту, припинення газопостачання на період проведення робіт, демонтаж існуючих та монтаж нових елементів мережі. Далі потрібно перевірити реконструйовану мережу на міцність, герметичність, прийняти в експлуатацію і здійснити пуск газу.

У АТ «Чернігівгаз» радять клієнтам здійснювати реконструкцію у законний спосіб. Самовільне втручання у систему газопостачання та заміна її елементів заборонені законом, усі роботи можуть виконувати лише ліцензовані фахівці. Підрядні організації, відповідно до діючого законодавства, можуть здійснювати лише проектування та будівельно-монтажні роботи.

«Чернігівгаз» надає комплексну послугу з реконструкції, що дозволяє зекономити час і кошти клієнта - адже не потрібно самостійно контролювати усі процеси та етапи реконструкції, подавати додаткові заяви після роздільного виконання різних етапів робіт.

Щоб замовити послугу з реконструкції від «Чернігівгазу», клієнту потрібно звернутися до центру обслуговування – 104.ua Клієнтський простір.

«Персональні менеджери у 104.ua Клієнтському просторі супроводжують клієнта від моменту звернення до пуску газу. Контролюють усі етапи виконання послуги та інформують про них клієнта. Крім того, у Клієнтському просторі можна придбати газове обладнання, його встановлення і обслуговування, – розповідає менеджер з питань регіонального розвитку Клієнтського простору 104.ua Алла Леоненко. – Найчастіше до нас звертаються, щоб перенести обладнання, замінити старий котел на новий, адже сучасні котли дозволяють зменшити споживання газу як мінімум на 30-40%. Також замовляють заміну старих, ще радянських, водонагрівальних колонок, абсолютно неефективних і навіть небезпечних. Або ж встановлення двоконтурного котла замість старого котла і водонагрівальної колонки».

Фіксованої вартості послуг з реконструкції в Україні немає. Вона розраховується згідно з індивідуальним проектом, адже існують різні види реконструкції – від заміни котла за ескізом до перенесення газопроводу.

АТ «Чернігівгаз» – газорозподільна компанія, яка здійснює свою діяльність на території Чернігівської області у співпраці з брендом РГК.

Регіональна Газова Компанія – сервісна компанія, яка розробляє інноваційні та комплексні рішення для енергетичного сектору, спрямовані на підвищення якості клієнтського обслуговування, модернізацію галузі та впровадження європейських стандартів роботиоператорів ГРМ. Під брендом РГК працює 20 газорозподільних компаній, в яких зайняті 38 тисяч фахівців. Вони обслуговують 250 тис. км газопроводів та понад 8 млн. споживачів газу.

АТ «Чернігівгаз» обслуговує 357 тисяч споживачів у категорії «населення» та 2028 промислових і комунальних об’єктів. У 2020 році АТ «Чернігівгаз» доставило 587,4 млн куб.м газу. Загальна протяжність газопроводів, які обслуговує компанія, складає 14 тис. км.

Главком

«Главком» - всі новини України і світу. Свіжі новини політики, економіки, спорту та шоу-бізнесу.

https://glavcom.ua/

Заборонена символіка, суперечки, проросійський марш.

Заборонена символіка, суперечки, проросійський марш.

9 травня Україна відзначає День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. У столиці загиблих вшанувало керівництво держави та представники політичних сил. Не обійшлося без провокацій і маршу "Бєссмертний полк". Дивіться онлайн новини, токшоу,...

«Сигнал Москві». Ентоні Блінкен в Україні: залаштунки візиту

«Сигнал Москві». Ентоні Блінкен в Україні: залаштунки візиту

Україну вперше відвідав високопоставлений представник адміністрації президента США - держсекретар Ентоні Блінкен. Україна стала шостою в переліку країн, куди приїхав головний дипломат США за трохи більше ніж 100 днів адміністрації Байдена. За резу...

«Нацизм — це фашизм російською»: як у Києві 9 травня відзначали.

«Нацизм — це фашизм російською»: як у Києві 9 травня відзначали.

Маршем «антифашистів» під проводом Іллі Киви та молебнем за участю диякона Вадима Новинського — так відрізнялося цьогорічне відзначення 9 травня. hromadske провело півдня в парку Вічної Слави, куди приходять вшанувати пам'ять загиблих. Що з цього ...

Мендель сон - Вечірній ПреЗЕдент

Мендель сон - Вечірній ПреЗЕдент

Підпишіться і натисніть , щоб отримувати сповіщення про трансляції та нові відео Telegram без спаму ️ Facebook ️ Twitter ️ Ефір наживо Багато цікавого на сайті ️ #ВечірнійпреЗЕдент

Сутички між поліцією та  «Безсмертним полком». Як в Одесі відзначали День перемоги над нацизмом

Сутички між поліцією та «Безсмертним полком». Як в Одесі відзначали День перемоги над нацизмом

Не обійшлося в Одесі без сутичок під час відзначення 9 травня. В місці провели проросійську акцію "Безсмертний полк". Її учасники прийшли на Алею Слави. Туди окрім квітів намагалися пронести і заборонену символіку. Від самого ранку територію навко...

1 67

На парад до Путіна приїхав лише президент Таджикистану.

На парад до Путіна приїхав лише президент Таджикистану.

В багатьох містах Росії 9 травня минули військові паради, однак основний відбувся на Красній площі в Москві. До Володимира Путіна на цей захід приїхав лише іноземний гість – президент Таджикистану Емомалі Рахмон. Читати на сайті: 24 Канал онлайн –...

2 4