Почалися мутації: вчені зробили важливу заяву про коронавірус.

В той час, як коронавірус Covid-19 продовжує захоплювати світ, група дослідників з Бразилії розшифрувала геном коронавіруса, який був виявлений у громадянина цієї країни.

Як пише НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляється в публікації, розміщеній на сайті Інституту Адольфу Лутца.

За результатами попереднього аналізу, колектив дослідників прийшла до висновку, що в генетичному коді бразильського коронавіруса є відмінності від оригінального штаму, вперше виявленого у китайському місті Ухань. Крім того, дві мутації в його геномі ідентичні тим, що були виявлені у структурі вірусу з Мюнхена.

Зазначається, що фахівці змогли отримати результати дослідження через 48 годин після виявлення першого випадку захворювання в регіоні. Робота велася спільно з вченими з Інституту тропічної медицини Університету Сан-Паулу і британського Оксфордського університету.

Популярні новини зараз

Дослідники сподіваються, що отримана інформація може допомогти у створенні вакцини від нового вірусу.

В Україні станом на 28 квітня коронавірус COVID-29 виявили вже у 9 тисяч 410 пацієнтів. При цьому досі не ведуть чітку статистику по людях, які є безсимптомними носіями.

Раніше НАРОДНА ПРАВДА писала, що у Вашингтоні в розпорядженні є достатня кількість свідчень, які вказують на те, що коронавірус COVID-19 почав поширюватися по світу з лабораторії в китайському місті Ухань.

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie