УФС профінансував 11 стартапів на суму $350 000

Український фонд стартапів (УФС) обрав проєкти для державного фінансування на суму $350 000. Свої ідеї презентували 22 команди. Про це йдеться на сайті USF.

«Раді повідомити, що на засіданні Наглядової ради Фонду було прийнято рішення профінансувати 11 на загальну суму розміром $350 000», – йдеться у повідомленні.

Стартапи на етапі pre-seed (грант $25 000):

 • VR Inn. VR тренінги. Проєкт замінить відео, паперові та наставницькі навчання на навчання у віртуальній реальності, які ефективні на 90%.
 • V-Art. ArtTech стартап. Онлайн платформа для демонстрації, продажу та колекціонування цифрового мистецтва.
 • HoldYou. Сервіс психологічної онлайн допомоги, який дозволяє отримати допомогу психолога.
 • Symptomatical. Платформа, яка допомагає організаціям слідкувати за здоров’ям колективу та планувати безперебійну роботу бізнесу, попереджуючи спалахи інфекційних захворювань.
 • Checki. Розумний сервіс електронних чеків. Покупцям можна забути про чекову стрічку на касах, натомість бізнес тепер зможе позбутися витрат на папір і фіскальні реєстратори.
 • Biobetter. Віртуальний помічник, який надає користувачам рекомендації на основі аналізів крові та дозволяє їм збільшити продуктивність, уповільнити процес старіння та запобігти хворобам.
 • My1stJob. Молодіжний job-ресурс, де кандидати та компанії миттєво знаходять один одного за цільовими Soft Skills.
 • Mobiform. Платформа, яка об’єднує покупців, продавців і виробників меблів. Автоматизує маркетинг, виробництво і дозволяє будувати меблі власноруч.

Стартапи на етапі seed (грант $50 000 ):

 • Tradomatic. Допомагає фермерам заробляти більше, а витрачати менше. Об’єднує всіх гравців аграрного ринку у єдиному боті у вайбер та телеграм.
 • GIOS Mobile. Мобільний додаток для вивчення математики та розвитку критичного мислення школярів. EdTech базується на технологіях AІ та machine learning і робить процес навчання більш гнучким та адаптивним.
 • Dots Platform. Хмарна технологічна платформа, що дозволяє запустити професійний сервіс доставлення їжі за 2 тижні. Сайт та мобільні додатки для замовлень, софт для кухні та кур’єрів.

Раніше повідомлялося, що Директор Українського фонду стартапів Павло Карташов під час пресконференції, присвяченій першій річниці роботи фонду, зазначив, що USF виділяє фінансування на кожну 25 заявку.

Mind.ua

«Mind.ua» - читайте актуальні новини економіки на сайті Mind.ua. Головні новини фінансів за сьогодні. Останні новини бізнесу. Свіжі новини валютного ринку. Новини стартапів та бізнес ідеї

https://mind.ua/

Новини по темі
Смерть герцога Філіпа. У Британії оголосили 8-денну жалобу. Яким буде похорон в умовах пандемії?

Смерть герцога Філіпа. У Британії оголосили 8-денну жалобу. Яким буде похорон в умовах пандемії?

Восьмиденну жалобу оголосили у Великій Британії через смерть принца Філіпа - чоловіка королеви Єлизавети. Весь цей час на державних будівлях і військових об'єктах країни залишатимуться приспущеними прапори. Єлизавета Друга не виконуватиме монарших...

Українська російська - Вечірній ПреЗЕдент

Українська російська - Вечірній ПреЗЕдент

Підпишіться і натисніть , щоб отримувати сповіщення про трансляції та нові відео Telegram без спаму ️ Facebook ️ Twitter ️ Ефір наживо Багато цікавого на сайті ️ #ВечірнійпреЗЕдент

1 18

Действительно ли Советский Союз победил в 1945 году Диетическая версия.

Действительно ли Советский Союз победил в 1945 году Диетическая версия.

Подписывайтесь на КАНАЛЫ Doctor Faust2 Кто желает поддержать канал подписывайтесь на Патреонe patreon.com/Doctor_Faust2 Полная версия диалога на канале Doctor Faust2

090421 Строительство дома в Канаде. Стройка, Павлины, Франк и Форель

090421 Строительство дома в Канаде. Стройка, Павлины, Франк и Форель

День1 День1 День 2 День 3 День 4-5 День 6-7 День 9-10 День 10-11 День 12-14 День 15-17 День 18 День 19-26 День 27-32 День 33 День 34-42 День фундамента 2021 год эпизод антиКрым Гидроизоляция Фундамента Гидроизоляция Фундамента продолжение Засыпка ...

«Мільйон дерев за 24 години». Від блогерів до послів… як саджали дерева у Києві

«Мільйон дерев за 24 години». Від блогерів до послів… як саджали дерева у Києві

"Озеленити планету". Мільйонне дерево посадили екоактивісти у київській Пущі Водиці в рамках світового проєкту. Організатори кажуть, що головна мета акції - привернути увагу до проблеми глобального потепління. Разом з активістами та іноземними дип...

Два роки в заручниках «ДНР» бо фотографувала «руський мір».

Два роки в заручниках «ДНР» бо фотографувала «руський мір».

Фотографувала "руський мір" і потрапила у полон бойовиків. Колишня бранка донецьких окупантів, яку засудили за світлини військової бази Гіві, 58-річна Олена Завальна півтора року тому звільнилася за обміном і оселилася на Дніпропетровщині. Її істо...