Українцям покажуть ліричну комедію з Ольгою Сумською і Дашею Трегубовою

Сегодня 1

Українцям покажуть ліричну комедію з Ольгою Сумською і Дашею Трегубовою

4-серійний фільм "Помилковий лист", збиває з ніг гумором, почуттями і акторською майстерністю

<p style="text-align: justify;">"Помилковий лист". Фото: прес-служба</p>

"Помилковий лист". Фото: прес-служба

Чи знаєте ви, яку низку подій може запустити невірно введена електронна адреса? А ось герої 4-серійного фільму "Помилковий лист", прем'єра якого відбудеться 19 травня на телеканалі "Україна", вже дізналися.

У комедії Ігоря Забари мова піде про співробітників великого архітектурного агентства. На шляху молодої і талановитої Анни до посади старшого архітектора стоїть її начальниця Світлана. Від вічних причіпок на адресу підлеглої Світлану не відволікає навіть власне швидке весілля.

pomilkoviy_lyst1

Ольга Сумська и Даша Трегубова

Фото: прес-служба

Одного разу написавши листа своєму невірному колишньому хлопцю, Аня робить помилку в електронній адресі і ненавмисно відправляє послання нареченому начальниці – композитору Павлу.

У фільмі грали Єлизавета Фалей, Дар'я Трегубова, Ольга Сумська, Олександр Ведменський і Євгенія М'якенька. Виробництвом фільму на замовлення телеканалу "Україна" займалася компанія Mamas Film Production.

Нагадаємо, до четвертої річниці незаконного арешту Олега Сенцова українцям покажуть прем'єру документального фільму Аскольда Курова "Процес. Російська держава проти Олега Сенцова", що розповідає про обставини сфабрикованої російськими спецслужбами справи українського режисера. Кінострічку покажуть на каналі "Україна".

Джерело: "Сегодня"