Максим Нефьодов анонсував збільшення зарплат на митниці.

Щоб потрапити на роботу у Державну митну службу України, треба буде пройти переатестацію. Якщо ж це таки вдасться зробити, то на митниці можна буде розраховувати на суттєво більші зарплати, ніж зараз. Про це розповів в інтерв’ю 24 каналу голова Державної митної служби Максим Нефьодов.

«При цьому я проти того, щоб просто механічно підіймати зарплати всім по системі. Звичайно, в нас є митники, які, судячи з їх декларації, – доларові мільйонери. Але завдання в тому, аби наступного року – провести повну переатестацію всіх людей, які перейшли в Державну митну службу», – розповів він.

За його словами, хто пройде переатестацію і перейде на контрактну роботу на митниці, той може заслуговувати на суттєво більші зарплати.

«Моя мета – довести до кінця наступного року зарплату інспектора до зарплати митного брокера. Зараз – це десь 20 тис. грн, плюс-мінус, залежно від регіону та рівня досвіду. І, звичайно, працівники на якійсь більш відповідальній роботі, керівники підрозділів пропорційно мають отримувати більше», – розповів очільник митниці.

Він уточнив, що на сьогодні рядовий інспектор на митниці отримує зарплату в розмірі близько 6,5 тис. грн. А зарплата голови митниці – 30-35 тис. грн.

«Я вважаю, що ці суми для очільника митниці так само мають бути приблизно в 2,2-3 рази вищими», – сказав Нефьодов, додавши, що на сьогодні його зарплата складає 24 тисячі 800 гривень. Голова ДМС зізнався, що хотів би мати вищу зарплату і виступає за те, щоб зарплати в державному секторі були ринковими.

«І це питання не тільки в тому, що якщо будемо платити більше, то ці люди не братимуть хабарі. Я не беру хабарі і зараз, отримуючи низьку зарплату. А питання в тому, чи зможемо ми залучати багато людей, які не братимуть хабарі і не житимуть на якісь свої заощадження», – пояснив Нефьодов.

Новини по темі

Україна оскаржила вирок нацгвардійцю Віталію Марківу.

Україна оскаржила вирок нацгвардійцю Віталію Марківу

1

Прем'єру Ізраїлю Беньяміну Нетаньягу пред'явили обвинувачення в корупції.

Прем'єру Ізраїлю Беньяміну Нетаньягу пред'явили обвинувачення в корупції

1 1

НБУ планує з квітня 2020 року перевести систему електронних платежів у режим 23/7.

НБУ планує з квітня 2020 року перевести систему електронних платежів у режим 23/7

1

Міністерство цифрової трансформації шукає «обличчя» електронних водійських посвідчень.

Міністерство цифрової трансформації шукає «обличчя» електронних водійських посвідчень

2

Львівські патрульні, наздоганяючи втікача, стали учасниками ДТП.

Львівські патрульні, наздоганяючи втікача, стали учасниками ДТП

2

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie