Назвали самый опасный для здоровья чай

Звичайний чай може бути небезпечним для здоров’я людини. Щодня ми випиваємо кілька чашок чаю, які, виявляється, можуть принести шкоду організму через низьку якість напою.

Як повідомляє “НАРОДНА ПРАВДА” з посиланням на “Жіночий світ”, чайне листя складається з природних мікроелементів, які надходять до нього з ґрунту. Зокрема, там міститься фтори (фтор). Британська чайна компанія “Newby Teas” разом із дослідниками з лабораторії “EUROFINS” встановила, що вміст фториду вищий у пакетиках з чаєм. Зокрема, 1,25 мг на 200 мл напою.

Вчені стверджують, що не можна приймати більше 7 мг фторидів на добу. Тобто за умови споживання чаю в пакетиках, що має низьку якість, варто обмежитися 4 чашками. Однак важливо знати, що фторид міститься не лише в чаї, а також в крупах, молоці, овочах, фруктах тощо. Тому ризик потрапляння мікроелементу до організму збільшується.

Популярні новини зараз

Як раніше зазначала “НАРОДНА ПРАВДА”, вчені з США спільно з групою гінекологів провели дослідження і назвали найкорисніший для жіночого здоров’я чай, який є хорошою профілактикою жіночих хвороб.

Додамо, що вчені провели дослідження, в ході якого відстежували вплив трав і запахів на настрій і стан пам’яті. Виявилося, що м’ятний чай сприятливо впливає на пам’ять людини.

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie