Працівники Донецької фільтрувальної станції потрапили під обстріл. П'ять осіб поранені

Тиждень 1

У вівторок, 17 квітня, автобус зі співробітниками Донецької фільтрувальної станції потрапив під обстріл, внаслідок чого п’ять осіб дістали поранень. Про це повідомляє прес-служба комунального підприємства «Вода Донбасу».

"Сьогодні о 15:40 потрапив під обстріл автобус, що перевозив змінний персонал Донецької фільтрувальної станції. П'ятеро співробітників компанії поранені, один з них перебуває у важкому стані", - йдеться у повідомленні.

Виконувач обов’язків директора підприємства Олександр Євдокімов у коментарі Громадському зазначив, що поранені перебувають у лікарні міста Ясинувата з кульовими пораненнями.

«Це була денна зміна співробітників фільтрувальної станції. Вони їхали в робочому автобусі й потрапили під обстріл. П’ятеро поранені, один — у важкому стані. Зараз ухвалюємо рішення, як забрати нічну зміну, яка знаходиться зараз на фільтрувальної станції, але, швидше всього, вони до ранку будуть там», — розповів Євдокімов.

Нагадаємо, раніше глава Донецької військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський повідомив, що Донецька фільтрувальна станція (ДФС) відновила роботу.

Напередодні ДФС припинила роботу: внаслідок бойових дій в обладнанні Донецької фільтрувальної станції, що забезпечує водою кілька населених пунктів, сталося коротке замикання.