Фонд держмайна оголосив про повернення «Центренерго» під контроль держави.

<p>Новим керівником &laquo;Центренерго&raquo; став Олександр Корчинський</p> - Фонд держмайна оголосив про повернення «Центренерго» під контроль держави

Новим керівником «Центренерго» став Олександр Корчинський

У Фонді державного майна стверджують, що «Центренерго» за останні роки став «центром корупції»

У Фонді державного майна України повідомили про повернення під контроль держави компанії «Центренерго».

«Ми зробили висновки після попередньої невдалої спроби призначити нового керівника компанії і провели одноденну блискавичну операцію: рішення суду, збори наглядової ради, внесення змін до реєстру та представлення нового керівника «Центренерго» Олександра Корчинського. Все це – сьогодні, буквально за 4-5 годин», – написав 29 травня керівник Фонду Дмитро Сенниченко у Facebook.

За словами Сенниченка, наступним кроком буде встановлення реального стану «Центренерго» і перетворення компанії з «чорної діри українського бюджету, де зникли близько 100 млрд гривень з 2004 року» на привабливий для приватизації об’єкт.

На сайті Фонду державного майна стверджується, що «Центренерго» за останні роки став «центром корупції», і на сьогодні в Єдиному реєстрі судових рішень зареєстровано понад 17 тисяч документів по цьому підприємству.

Нагадаємо, декілька днів тому Фонд держмайна та Шостий апеляційний суд замінували, щоб не допустити зміну керівництва «Центренерго».

Президент Володимир Зеленський під час пресконференції з нагоди річниці президентства пообіцяв приватизувати збиткову держкомпанію «Центренерго», яка має борги перед шахтарями через схеми, організовані людьми та структурами, близькими до олігарха Ігоря Коломойського.

Як повідомлялося, влітку 2019 року в держкомпанії «Центренерго» був призначений новий менеджмент, який пов'язують з групою «Приват» Ігоря Коломойського. За підсумками 2019 року збитки держкомпанії склали 2,5 млрд грн, в 2018 вона була прибутковою (1,4. млрд грн).

Новини по темі

З окупованого Донбасу забрали тіло полеглого 13 липня українського бійця.

Триває підготовка до транспортування тіла воїна до місця поховання

Міненерго підтвердило позови до України у разі неприйняття урядового законопроекту по зеленим тарифам.

Місяць затримки із прийняттям закону призведе до того, що споживачі переплачуватимуть по «зеленому» тарифу більше ніж 900 млн грн

1

Звезда «Великолепного века» Мерьем Узерли снялась в сексуальном платье без белья.

Турецкая актриса немецкого происхождения произвела фурор своим откровенным видом

1

У четвер у Раді відбудеться урочисте засідання: програма заходу.

Урочисте засідання присвячене 30-й річниці прийняття Декларації про державний суверенітет України

1

Всього 148 грн передбачено тарифом «Миколаївгазу» на безпеку 1 км газопроводу.

У 2019 році АТ «Миколаївгаз» доставила своїм клієнтам 429,5 млн куб.м газу

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie