У США виявили гігантських азіатських шершнів-убивць.

Обозреватель

OBOZREVATEL. Найсвіжіші новини України та світу онлайн. Оперативно та цікаво про події в Україні та світі

https://www.obozrevatel.com/ukr/

У Вашингтоні(США)вчені в спеціальних захисних костюмах успішно знищити перше гніздо гігантських азіатських шершнів, які вбивають бджіл і тому могли поставити американську харчову промисловість під загрозу.

Про це повідомляє BBC. Зазначається, що гніздо знищили за допомогою вакуумного шланга, який висмоктував комах із дерева. Також доведеться зрубати дерево, в якому було гніздо, щоб прибрати інші "житла" шершнів.

Гігантські азіатські шершні є найбільшими представниками свого роду – вони досягають 5,5 сантиметра в довжину. Їхнє отруйне жало може проникнути через захисний костюм, але про постраждалих учених не повідомлялося.

А якщо людину вкусить кілька шершнів, вона може померти. Через свої розміри й способи знищення бджіл цих шершнів прозвали "шершнями-вбивцями".

Ці шершні всього за лічені години можуть знищити колонію медоносних бджіл, які запилюють багато фруктів, овочів і горіхів і є важливою частиною харчової промисловості. "Шершні-вбивці" загрожують і без того нечисленним бджолам, яких у США вже вважають комахами на межі зникнення.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у 2019 році популярний український курорт Кирилівку в Запорізькій області атакували ківсяки.

Новини по темі

Байден може призначити главою ЦРУ розробника санкцій проти Росії.

Джо Байден поки не прийняв остаточного рішення, воно буде залежати від розподілу інших посад, зокрема, глави мін'юсту та глави Пентагону

1

У колишній колонії Німеччини на виборах переміг Адольф Гітлер.

Адольф Гітлер Унона отримав мандат депутата на виборах в Намібії, набравши 85% голосів. Запис У колишній колонії Німеччини на виборах переміг Адольф Гітлер спершу було опубліковано на Патріот Донбасу.

1 4

Серед білоруських ОМОНівців ідентифікували колишніх беркутівців – ЗМІ.

Точна кількість колишніх співробітників "Беркуту", які беруть участь у білоруських протестах – невідома

1

Санду закликала громадян Молдови вийти на протест після резонансних рішень парламенту.

Президентка Молдови Мая Санду закликала громадян вийти на протест після резонансних рішень, які у четвер ухвалив парламент. Акція має пройти у неділю 6-го грудня. Запис Санду закликала громадян Молдови вийти на протест після резонансних рішень пар...

1 5

McDonald's змінив рецепт бургерів в усьому світі

Стало відомо, що саме хоче поліпшити компанія

1 1

Три колишні президенти США готові публічно вакцинуватися від COVID-19.

Йдеться про Обаму, Буша-молодшого і Клінтона

1 1

Парламент Молдови проголосував за російську мову та телебачення.

Підконтрольний проросійському поки чинному президенту Додону молдовський парламент у турборежимі продукує рішення, спрямовані проти новообраного президента країни Майї Санду. Вона закликала народ вийти на вулиці. Парламент Молдови 3 грудня у першо...

1 1

Обстріли та ув’язнені – Росія «вмикає» усі важелі тиску на Україну.

Ситуація на Донбасі почне далі загострюватись, і в цьому немає жодних сумнівів. Про такий розвиток подій свідчать кілька факторів. Зокрема те, що насправді «велике всеосяжне перемир’я» фактично закінчилось ще кілька тижнів тому. І хоча українські ...

1 2

Санду закликала вийти людей на протест проти рішень парламенту.

Новообрана президент закликала громадян вийти на протест під стіни парламенту 6 грудня

1

На парламентських виборах у Грузії перемогла правляча партія.

Члени комісії від опозиційних партій заявили, що результати виборів були сфальсифіковані. На знак протесту вони покинули засідання.

1