Главком

«Главком» - всі новини України і світу. Свіжі новини політики, економіки, спорту та шоу-бізнесу.

https://glavcom.ua/

Компанія-виробник цукерок «Моцарт», яка існує з 1896 року, оголосила себе банкрутом.

Компанія, що виробляє Mirabell Mozartkugeln, сильно постраждала від пандемії коронавірусу з 2020 року

Австрійська компанія-виробник цукерок «Моцарт», яка існує з 1896 року, оголосила себе банкрутом у результаті пандемії. Про це повідомляє видання «Die Presse».

За словами керуючого директора Salzburg Schokolade, компанія, що виробляє Mirabell Mozartkugeln, сильно постраждала від пандемії коронавірусу з 2020 року. Однією з причин цього була відсутність туристів у Відні та Зальцбурзі.

Крім того, кондитерські магазини у Відні та Зальцбурзі іноді закривалися тижнями через брак туристів.

Виробнику кондитерських виробів Salzburg Schokolade, що базується у Гредізі (Флахгау), загрожує банкрутство.

Зниження продажів у порівнянні з попереднім роком можна було лише частково компенсувати в новому фінансовому році. Незважаючи на нових клієнтів у експортному бізнесі та державну допомогу через пандемію коронавірусу, як і минулого року, цього року знову буде завдано значних збитків.

«Поточний карантин і значне підвищення вартості сировини, енергії, заробітної плати, логістичних витрат та пакувальних матеріалів були додатковими причинами», – заявив керуючий директор Крістіан Шюгерл .

Тому він подав заяву про банкрутство.

Заробітна плата за листопад та різдвяні премії не можуть бути перераховані працівникам. Підприємство посилалося на фонд винагород через неплатоспроможність, яке забезпечувало виплати, і порадило працівникам звертатися до Трудової палати. Президент Зальцбурга Пітер Едер пообіцяв підтримку постраждалим працівникам.

Провадження у справі про неспроможність компанії має розпочатися у вівторок в обласному суді Зальцбурга. Це впливає на непідтверджену інформацію, за якою компанія має тризначну кількість кредиторів. У листі керівництва до співробітників та ділових партнерів висловлювалася надія на те, що компанія зможе продовжити роботу.

Кондитерська компанія Reber Mozart була заснована у Мюнхені Баварії, Німеччина 1865 року. Її творцем став Петер Ребер. Основною продукцією, яку випускає компанія «Ребер», були різноманітні шоколадні вироби.

Компанія також постачає напівфабрикати, такі як нуга, марципан, кувертюри, вафлі та глазурі, для оптових споживачів, таких як пекарні та кондитери під брендом «nordpol».

Цукерки «Моцарт» - найбільш відомі та популярні десерти цієї фірми.

До слова, у найближчі дні очікується банкрутство як мінімум чотирьох невеликих енергетичних компаній у Великій Британії на тлі зростання оптових цін на газ.

Мобілізуємо до 400 тисяч резервістів у разі агресії Росії, – Веніславський.

Мобілізуємо до 400 тисяч резервістів у разі агресії Росії, – Веніславський.

Якщо Росія вдереться на українську територію, Україна зможе мобілізувати до 400 тисяч резервістів. Усі вони мають досвід ведення бойових дій. Читати на сайті: ~ Підписатись на Вєсті ~ ~ Підписатись на Знаєм24 ~ 24 Канал онлайн – 24 Канал у Faceboo...

Что в голове Путина, Зради і перемоги

Что в голове Путина, Зради і перемоги

Со всех сторон только и слышно: Россия нападёт! На кого? Сбросят ли американцы на Кремль бомбу, желательно ядерную? Сбросит ли Кремль бомбу на Киев? Расслабьтесь. Никто ни на кого ничего не сбросит. Читати нав сайті: ~ Підписатись на Вєсті ~ ~ Під...

Пекельна підготовка: зізнання стрільців, про які ніхто не здогадувався, Школа війни.

Пекельна підготовка: зізнання стрільців, про які ніхто не здогадувався, Школа війни.

Військові завжди використовують свою зброю з єдиною метою – вразити ворога. Влучність стрільця на війні вирішує занадто багато. ~ Підписатись на Вєсті ~ ~ Підписатись на Знаєм24 ~ 24 Канал онлайн – 24 Канал у Facebook – 24 Канал у Instagram – 24 К...

«Українці мають бути єдині по всьому світу»: живий ланцюг соборності Україні в Празі.

«Українці мають бути єдині по всьому світу»: живий ланцюг соборності Україні в Празі.

Близько кількасот українців зібралися в центрі Праги з нагоди Дня соборності України. Люди утворили живий ланцюг на Карловому мосту і розгорнули синьо-жовті прапори. Серед тих, хто прийшов відзначити свято, був і Надзвичайний і Повноважний посол У...

Бустерна доза - Історії порятунку - Рак у жінок - Омікрон - ФОРМУЛА ЗДОРОВ’Я.

Бустерна доза - Історії порятунку - Рак у жінок - Омікрон - ФОРМУЛА ЗДОРОВ’Я.

Чому варто зробити бустерну дозу? «Формула здоров’я» дізнавалася все про вакцини та імунітет Львівські лікарі дивували країну неймовірними історіями порятунку Попередити онкологію. Триває тиждень обізнаності про рак шийки матки. Які обстеження вар...

Знову «червоні» карантинні зони та нові ковід-антирекорди.

Знову «червоні» карантинні зони та нові ковід-антирекорди.

Знову «червоні» карантинні зони та нові ковід-антирекорди. Після свят Україна увійшла у нову хвилю коронавірусної хвороби. Як вберегтися від «омікрону» і кому потрібна бустерна доза вакцини - у матеріалі Підписатися на наш канал З питань реклами: ...