Зеленський підписав закон про охорону географічних назв.

2

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення правової охорони географічних позначень”, прийнятий Верховною Радою України 20 вересня 2019 року.

Як повідомляє прес-служба глави держави, закон передбачає вдосконалення правового регулювання відносин у сфері інтелектуальної власності щодо правової охорони географічних позначень шляхом внесення відповідних змін до Господарського та Цивільного кодексів України, Закону України “Про охорону прав на зазначення походження товарів”, Декрету Кабінету Міністрів України “Про державне мито”.

Впровадження цього закону сприятиме адаптації актів національного законодавства до права Європейського Союзу, а також виконання зобов’язань, взятих Україною відповідно до Угоди про асоціацію з Європейським Союзом.

Новини по темі

МВС змінило правила отримання водійських прав: основні нововведення.

2

В Україні змінились процедури видачі посвідчень водія, підготовки водіїв та акредитації автошкіл.

Куди та чому їдуть шукачі роботи

1

Серед українців, які мають досвід роботи за кордоном, 41% працювали за довгостроковим контрактом, 217% - їздили на сезонні підробітки.

Інспектори з паркування у Києві виписали штрафів на мільйон гривень.

1

З 2 липня по 18 жовтня 2019 року інспектори з паркування евакуювали з вулиць столиці 960 автомобілів порушників. Загальна сума штрафів за неправильну парковку склала 1,1 млн гривень.