Генерал Забродський: Ніхто не насмілиться скасувати вітання «Слава Україні!» .

Скасування бойового вітання "Слава Україні – Героям слава!" – не буде. Навряд чи хтось насмілиться зазіхнути на бойове вітання, яке вже визнане українськими воїнами. Таку думку висловив народний депутат з фракції "Європейська Солідарність" генерал-лейтенант Михайло Забродський, повідомляє сайт партії.

"Зараз піднімається чимала хвиля обурення тим, що нещодавно Верховна Рада голосуванням майже всього залу скасувала дію "Стройового статуту". Основна претензія, яка висувається до законотворців – це те, що разом із "Стройовим статутом" відмінилося славне нещодавно введене бойове вітання "Слава Україні – Героям слава!", – пояснив Михайло Забродський.

Він додав: "Одразу хочу сказати: відміна "Стройового статуту", а точніше позбавлення його статусу закону України не має нічого спільного з метою відмінити вітання, яке було нещодавно введене і вже встигло прижитись у Збройних силах України".

Забродський також заявив: "Особисто в мене немає жодного сумніву, що ніхто не буде зазіхати на те, щоб вітання, яке було введене і прижилось з Збройних Силах, перестало застосовуватись або припинило існувати. Впевнений, що в керівному документі, над яким зараз працюють в Міністерстві оборони і в Генеральному штабі Збройних сил України, всі ці моменти будуть врегульовані".

Забродський зазначив, що до 1 березня мають бути розроблені нормативні документи, які впорядкують ці питання: "По-перше, до першого березня діє попередня редакція статуту, яка чітко визначає виконання стройового вітання, і зокрема вітання "Слава Україні – Героям слава!". Цим самим законом Кабінету Міністрів України, а саме Міністерству оборони доручено до 1 березня розробити свій документ, який би визначав всі положення, які до останнього часу містились у "Стройовому статуті", – відповідно і порядок вітання військовослужбовців, військових підрозділів", – повідомив Забродський.

Нагадаємо, 4 жовтня 2018 року Верховна Рада ухвалила закон "Про внесення змін до деяких законів України щодо вітання "Слава Україні! – Героям слава!".

Новини по темі

У комітеті Ради запевняють, що продовольчій безпеці України ніщо не загрожує.

Про безпеку з продовольством свідчать дані моніторингу аграрних ринків країни

7 млн власників паїв зможуть по-справжньому користуватися своєю землею, а державну і комунальну землею не продаватимуть.

7 млн громадян України, які 20 років тому отримали земельні паї, весь цей час не могли повноцінно розпоряджатися своєю власністю. Після ухвалення земельного закону вони нарешті стануть повноправними власниками свого майна.

2

Гео Лерос «заблокував» Ірині Верещук виходи на телеканали Медведчука – відео (Відео).

Це депутатці від "Слуги народу" підтвердив і сам Гео Лерос

3

В Україні необхідно створити орган для координування протимінної діяльності на Донбасі. проєктів ОБСЄ в Україні Вілладсен.

Глава Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні (СММ) Ясар Халіт Чевік і координатор проєктів ОБСЄ в Україні Генрік Вілладсен повторно наголосили на важливості та нагальності проведення розмінування на сході України.

1

Зеленський наполягає на необхідності реагувати на звернення лікарів.

Гроші на виплати медичним працівникам на Тернопільщині знайдені.

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie