Уряд повідомив перші результати програми кредитування малого бізнесу.

За перші 2 тижні дії програми «Доступні кредити 5-7-9%» було видано кредитів на суму 27,1 млн гривень, ще 2500 заявок знаходяться на розгляді у банках.

Про це повідомив прем’єр-міністр Олексій Гончарук у телеграмі. Він прогнозує, що дія програми «Доступні кредити 5-7-9%» прискориться, бо до неї мають долучитися ще 11 комерційних банків. Крім того, уряд розробив окремий механізм для підприємців, які не мають застави для отримання кредиту – кредитні гарантії, банк замінить заставу спеціальним фінансовим інструментом.

Також цього тижня розпочнеться всеукраїнський навчальний тур для підприємців, які захочуть пройти комплексне безкоштовне навчання з підвищення своїх бізнес-компетенцій. Це сприятиме зменшенню кількості відмов у кредиті через низький рівень підготовки здобувачів.

Нагадаємо, два державних банки «Ощадбанк» та «Приватбанк» 31 січня підписали угоди з Фондом розвитку підприємництва щодо участі у держпрограмі підтримки малого бізнесу «Доступні кредити 5-7-9%».

Програма кредитування, ініційована президентом України Володимиром Зеленським, передбачає підтримку малого та середнього бізнесу зі зниженим розміром відсоткової ставки 5%, 7% або 9% за кредитами до 1,5 млн грн на 5 років.

Раніше угоду з Фондом розвитку підприємництва про участь у програмі «Доступні кредити 5-7-9%» підписав державний «Укргазбанк». А Прем’єр-міністр Олексій Гончарук повідомив про старт програми кредитування малого бізнесу.

Нагадаємо, Нацбанк зобов’язав банки розкривати клієнтам повну вартість споживчого кредиту з урахуванням всіх платежів, зборів і оплати послуг.

Автор: UA.NEWS

загрузка...

Новини по темі

Великий делеверідж. Що буде з економікою після коронавірусу

Deleveraging — цей економічний термін згадують нечасто. Але переконаний, що у найближчі місяці ми побачимо сплеск уваги до нього. Не менший, ніж у сумнозвісному для економіки 2008 році.

2

Курс валют НБУ. Гривня помітно зміцнилася до долара і євро

На понеділок, 4 квітня, Національний банк України встановив офіційний курс гривні до американського долара на рівні 27,37 грн/$.

1

Поточна криза. Що переможе в Україні — економіка чи етика?

24 квітня 2020 року може стати одним з найскладніших днів у нашій історії. У питанні «чи продовжувати карантин» лобами зіткнуться етика й економіка

2

Для боротьби з коронавірусом: МВФ готовий залучити весь свій резервний фонд, щоб допомоги країнам.

Міжнародний валютний фонд готовий залучити весь свій резервний фонд у розмірі одного трильйона доларів, щоб допомоги країнам подолати кризу викликану пандемією коронавірусу.

2

Для боротьби з коронавірусом: МВФ готовий залучити весь свій резервний фонд, щоб допомоги країнам.

Міжнародний валютний фонд готовий залучити весь свій резервний фонд у розмірі одного трильйона доларів, щоб допомоги країнам подолати кризу, спричинену пандемією коронавірусу.

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie