Bayadera Group більше не продаватиме віскі Bushmills та текілу Jose Cuervo.

Bayadera Group

Bayadera Group припиняє співпрацю з компанією Proximo Group на території України.

Український імпортер алкоголю Bayadera Group припиняє співпрацю з компанією Proximo Group на території України. Контракт на дистрибуцію віскі Bushmills та текіли Jose Cuervo не буде продовжений у 2020 році, повідомили в Bayadera.

Обидва бренди перебували в імпортному портфелі Bayadera Group з 2007 року, займали частку менше 4% і демонстрували стабільне зростання. Так, за підсумками 2019 року продажі ірландського віскі Bushmills збільшилися на 21%, текіли Jose Cuervo — на 8%.

«Тим не менш обопільне рішення про припинення контракту викликано бажанням Bayadera Group сконцентруватися на розвитку інших імпортних брендів у портфелі», — відзначили в компанії.

Сьогодні Bayadera Group представляє в Україні бренди глобальних компаній Diageo, Remy Cointreau, Moët Hennessy, Mast-Jägermeister SE. В імпортному портфелі компанії - понад 130 торгових марок, серед яких понад 20 брендів віскі і текіли. Прогнозований приріст продажів Bayadera Group у сегменті імпортного алкоголю у 2019 році складе понад 15%, повідомили в компанії.

Ірландська Bushmills до 2014 року належала алкогольному гіганту Diageo, а потім була продана мексиканської компанії Jose Cuervo.

Раніше гендиректор Bayadera Group Анатолій Корчинський розповідав про плани компанії збільшити експорт горілки в Польщі.

Новини по темі

НБУ вдвічі підвищив ліміт інвестицій фізосіб за кордон.

Національний банк удвічі підвищує ліміт для інвестицій фізичних осіб за кордон.

1

Гуманна країна. У Раді створили міжфракційне об'єднання з метою захисту прав тварин

У Верховній Раді 25 депутатів з фракцій Слуга народу, Голос, Батьківщина і Євросолідарність створили об'єднання Гуманна країна з метою захисту тварин від жорстокості та популяризації гуманістичних цінностей.

1

Після візиту в Україну. Пропагандисти телеканалу Звезда потраплять в базу Миротворця

Сайт Миротворець внесе у свою базу членів знімальної групи російського пропагандистського телеканалу Звезда, які приїхали в Україну.

1

Дострокові вибори у Британії. Як вони проходять і що тепер буде з Brexit

12 грудня у Великій Британії почалося голосування на дострокових виборах до парламенту, від результатів якого залежатиме, чи відбудеться найближчим часом Brexit.

1

Поліція затримала фігурантів справи про вбивство Павла Шеремера.

Національна поліція затримала і за згодою Генеральної прокуратури оголошує підозру фігурантам справи щодо вбивства журналіста Павла Шеремета.

2 19

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie