У Білому домі обговорюють можливість поновлення ядерних випробувань, – The Washington Post.

Під час наради не було прийнято жодного рішення про відновлення ядерних випробувань у США - У Білому домі обговорюють можливість поновлення ядерних випробувань, – The Washington Post

Під час наради не було прийнято жодного рішення про відновлення ядерних випробувань у США

Питання було порушене під час наради високопоставлених керівників у сфері нацбезпеки

Чиновники адміністрації Трампа під час наради з питань національної безпеки порушили питання про можливе відновлення ядерних випробувань у США після їх згортання в 1992 році.

Про це повідомило в ніч проти суботи американське впливове видання The Washington Post із посиланням на високопосадовця адміністрації, а також двох колишніх посадовців, ознайомлених із розвитком ситуації.

«Це матиме далекосяжні наслідки для відносин (Сполучених Штатів) з іншими ядерними державами та скасує мораторій на подібні дії, який існував десятки років», – наводить видання слова одного з джерел.

Як уточнюється, питання було порушене під час наради високопоставлених керівників у сфері нацбезпеки після того, як йшлося про можливе відновлення Росією і Китаєм випробувань низькопродуктивних ядерних зарядів. Ця інформація була доступна в відкритих джерелах, однак і Москва, і Пекін офіційно заперечили її.

Під час наради не було прийнято жодного рішення про відновлення ядерних випробувань у США, однак, за словами джерела, ця пропозиція продовжує бути дуже актуальною в обговореннях зараз.

Рада національної безпеки Білого дому від коментарів відмовилася.

Нагадаємо, Північна Корея відмовилась від мораторію на ядерні випробування.

Як повідомлялося, 21 травня, США заявили про намір вийти з Угоди про відкрите небо, що дозволяє беззбройні спостережні польоти над територіями держав-учасниць. Таке рішення було спричинене численними порушеннями з боку Росії. Офіційно рішення набуде чинності через шість місяців, тобто в листопаді 2020 року.

Новини по темі

Словенія запроваджує двотижневий карантин для туристів.

Транзитом через Словенію все ж можна буде проїхати

1

Словенія вводить двотижневий карантин для туристів

У Словенії у зв’язку з пандемією коронавірусу уряд вирішив ввести 14-денний карантин для туристів, однак з низкою виключень.

1

У Німеччині продовжили режим соціального дистанціювання до 29 червня.

Федеральний уряд Німеччини продовжив дію режиму соціального дистанціювання до 29 червня.

1

Трюдо розповів, як Канада активно готується до другої хвилі Covid-19.

«Провінції розуміють, що у випадку настання другої хвилі, вони мусять мати змогу відреагувати дуже швидко», - заявив Трюдо

1

В Іспанії оголосили 10-денний траур за жертвами коронавірусу.

В Іспанії з середи, 27 травня, оголошено 10-денний національний траур за померлими від коронавірусу.

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie