Найвища загроза: Windows 10 раптово опинилася у небезпеці.

Найвища загроза: Windows 10 раптово опинилася у небезпеці

Загроза отримала найвищу "критичну" оцінку небезпеки, яку взагалі може видавати Microsoft

Євген Опанасенко

Сьогодні, 11:01

Microsoft оголосила про виявлення раніше невідомої і ще не виправленої критичної уразливості в Windows 10, яка присутня навіть в старіших версіях – Windows 8/8.1 і Windows 7, а також в Windows Server. Компанія працює над виправленням. А поки радить використовувати "милиці", щоб зменшити ймовірність експлуатації злому зловмисниками.

Читайте також:

Знайдена дуже рідкісна версія Windows 8 з нормальним "Пуском"

Microsoft опублікувала нову рекомендацію з безпеки (ADV200006), в якій детально описується те, чим вона загрожує користувачам: "вразливість пов'язана з аналізом шрифтів Type 1 при віддаленому виконанні коду". Загрозі Microsoft надала найвищу "критичну" оцінку небезпеки.

Недолік, швидше, пов'язаний з бібліотекою Adobe Type Manager і стосується того, як Windows обробляє шрифти.

Дивіться також в сюжеті про те, як українців атакує новий комп'ютерний вірус:

"У Microsoft Windows існують дві уразливості віддаленого виконання коду, коли бібліотека Adobe Type Manager Windows неправильно обробляє спеціально створений багаторівневий шрифт – формат Adobe Type 1 PostScript", – йдеться в повідомленні від Microsoft.

Microsoft заявляє, що є кілька способів використовувати цей недолік. Один із способів – змусити користувачів відкрити спеціально створений і шкідливий документ. Фактично, документ навіть не потрібно відкривати належним чином – його досить навіть переглянути в панелі попереднього перегляду. Після відкриття або попереднього перегляду зловмисник отримує можливість віддаленого виконання шкідливого коду.

Читайте також:

Windows 10 отримає назад забраковану Microsoft функцію

На даний час Microsoft знає про "обмежені цільові атаки". Компанія вже працює над виправленням. Поки що Microsoft рекомендує відключити панель попереднього перегляду і відключити службу WebClient. Патч з виправленням уразливості вийде лише наступного вівторка. Тому убезпечити себе можна лише тимчасовим обмеженням в Windows.

Нагадаємо, що раніше експерти назвали ненадійну операційну систему в світі. Також нещодавно оновлення Android 10 псувало смартфони Xiaomi.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Ще кілька матеріалів по темі:

Білл Гейтс покинув раду директорів Microsoft Windows 10 отримає назад забраковану Microsoft функцію Удар по технологіях: ТОП-10 скасованих конференцій через коронавірус Знайдена дуже рідкісна версія Windows 8 з нормальним "Пуском"

хакери Microsoft злам загроза операційна система windows 10

Джерело: TechSpot

Реклама

Новини по темі

Windows 10 займатиме менше місця на диску і буде менше навантажувати процесор.

Компанія Microsoft випустить велике оновлення Windows 10 під позначенням 20H1 (або внутрішнім індексом v2004) або до кінця поточного місяця, або в середині наступного.

1

Samsung представила TWC навушники AKG N400 (фото)

Galaxy Buds і Galaxy Buds+ — найпопулярніші TWS навушники Samsung.

1

Вчені заявили про успішне випробування вакцини від Covid-19 на тваринах.

За допомогою мікроголок на лейкопластирі тваринам була введена вакцина від коронавірусу, яка створює антитіла і не дозволяє йому приєднуватися до клітин

8 8

Чому в Україні мало тестів на коронавірус

В країні серйозно не вистачає тестів на коронавірус. Як і у всього на світі, у цього багато причин, я розповім про ті, з якими зіткнувся я, як один з розробників таких тестів.

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie