ПАРЄ “зрадила” Україну через РФ: прийнято скандальне рішення.

У Парламентській асамблеї Ради Європи погодили попередній проект рішення щодо оскарження повноважень російської делегації через порушення зобов’язань, автором якого є один із ключових лобістів РФ в ПАРЄ, нідерландський лівий депутат Тіні Кокс.

Як розповідає НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на Обозреватель, проект рішення перебуває у відкритому доступі.

Документ містить два моменти, які дуже вигідні Москві.

Зокрема в ньому міститься пропозиція уникнути введення проти Росії будь-яких обмежень.

Як аргумент наводиться те, що Росія нібито показала прогрес у виконанні вимог ПАРЄ. Тут згадується обмін ув’язненими, включаючи повернення українських моряків, захоплених поблизу Керченської протоки.

“Російська Федерація оплатила всі свої внески в бюджет Ради Європи… Поки не сплачені відсотки (за час затримки платежів), які є предметом спору в комітеті міністрів Ради Європи”, – зазначає автор проекту.

Разом із тим, документ не містить згадок про численні порушення прав людини з боку Росії – як в анексованому Криму, так і на Донбасі.

Також жодним чином не беруться до уваги утиски в самій Росії, та наміри Кремля змінити конституцію, щоб не виконувати рішення ЄСПЛ тощо.

“Асамблея підкреслює, що вона є найважливішою пан’європейською платформою, де може відбуватися політичний діалог з РФ за її зобов’язаннями відповідно до Статуту Ради Європи, і де Російську Федерацію можна притягнути до відповідальності на базі принципів і цінностей Ради Європи”, – наголошує автор документу.

Нагадаємо, заступник голови Державної Думи Росії, голова російської делегації в Парламентській асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) Петро Толстой став віце-президентом організації всупереч протестам української делегації та низки делегатів від інших країн.

Раніше повідомлялося, що Петро Толстой не виключає того, що російська делегація залишить зимову сесію Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ), якщо її повноваження будуть обмежені.

Новини по темі

Антикорупційний суд закрив справу про незаконне збагачення скандального експрокурора Кулика.

Справу закрито у зв'язку зі скасуванням кримінальної відповідальності за незаконне збагачення

1

За Верланова лише щодо ПДВ щомісяця проганяють 5 млрд.

Ексміністр фінансів Ігор Уманський розповів, за що подавав до Кабміну подання на звільнення глави податкової Сергія Верланова.

В офіційних даних Китаю немає інформації про нову хвилю COVID-19, озвучену заступником голови МОЗ Ляшком.

За офіційними даними, за 1 квітня в Китаї зареєстровано 35 нових випадків захворювання, тоді як головний санлікар України Ляшко назвав цифру 1600 осіб.

1

Високопосадовець одного з міністерств передавав таємні документи – СБУ.

Імені держслужбовця не повідомляють.

1

РФ блокує транзит медичний товарів для України, призначених для боротьби з коронавірусом — МЗС.

Заступник глави МЗС України Єгор Божок заявив, що вже понад тиждень РФ блокує транзит гуманітарного вантажу для України, який призначений для боротьби з коронавірусом.

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie