У центральній частині Львова відновили діяльність кінних карет.

У вівторок, 12 листопада, на позаплановому засіданні міська комісія з туристичного навантаження відновила діяльність кінних карет. Втім до протоколу представники комісії додали шість пунктів, які треба виконати.

Зокрема є такі вимоги: встановити камери на кінному маршруті, облаштувати посадкові кишені, а спецслужби мали би швидше реагувати у разі небезпеки біля коней. Також власники каретного бізнесу повинні попередньо проводити клієнтам інструктаж, як поводитися поруч із тваринами.

«Дозвіл видається на рік. Ми на тиждень з того року призупинили цей дозвіл. Зараз продовжили його з умовою того, що ми за три місяці подивимось яким чином пункти виконуються», – прокоментував заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко.

Призупинили дозвіл на такий бізнес у міській раді, через нещасний випадок, що стався 2 листопада на проспекті Свободи. Тоді налякані вибухами фейєрверків коні винесли прогулянкову туристичну карету на пішохідну частину проспекту і знесли лавку, де сиділа 15-річна дівчина. У неї важка травма ноги, вона пережила з десяток операцій. Коня ж довелося усипити.

«Більше будемо слідкувати за технікою безпеки, крім того ми вже налагоджуємо з ветеринарами більш тісний зв’язок, щоб в разі, не дай Боже, такого інциденту, ми вже напряму телефони мали і думали, як маємо вирішити цю проблему швидко», – розповіла власниця «Каретного двору» Валентина Банас.

Нагадаємо, міська рада надала батькам дівчинки 50 тис. грн грошової допомоги. А ще 70 тис. грн скерували в лікарню ОХМАТДИТ, де лікують дитину. До слова, через довготривале лікування найближчі півроку 15-річній Олесі Шиян доведеться провести у лікарні.

Новини по темі

В окупованому Криму пограбували собор ПЦУ

В окупованому Криму пограбували собор ПЦУ

1

Зниклого два тижні тому 18-річного хлопця з Бурштина шукають на Львівщині.

Мешканців Львівщини просять допомогти у розшуку зниклого два тижні тому 18-річного хлопця

1

Угорщина оштрафувала Facebook на 4 млн доларів за оману користувачів.

Угорщина оштрафувала Facebook на 4 млн доларів за оману користувачів

1

На Львівщині затримали партію контрабанди на рекордну суму (фото, деталі).

На Львівщині затримали партію контрабанди на рекордну суму

1

Лише через тиждень бойовики «ДНР» віддали тіло загиблого українського полковника.

Лише через тиждень бойовики «ДНР» віддали тіло загиблого українського полковника

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie