Ситуація з окремими податками під час карантину була катастрофічною – податкова.

Надходження від податку з доходів фізичних осіб під час карантину впали на 10-80%.

Про це йдеться у даних Державної податкової служби.

"В найгірші місяці карантину ситуація була катастрофічна. В торгівлі падіння на більш ніж 80%. В інших галузях обійшлось падінням на 10-30%, незважаючи на жорсткі заходи", - повідомили в ДПС.

"По факту, ці цифри також показують і падіння доходів населення в час карантину в розрізі галузей. Ці цифри демонструють, що карантин ми зобов’язані послаблювати в будь-якому випадку", - заявив народний депутат Заблоцький.

Економічна правда

Новини по темі

У Зеленського розповіли, що він живе у Конча-Заспі вже після оприлюднення розслідування.

Президент Володимир Зеленський повідомив Національне агентство з питань запобігання корупції про зміни у своєму майновому стані – він у липні 2020 року продав будинок у селі Іванковичі в Київській області.

1 3

Зеленський мешкає у відремонтованій на держкошт резиденції в Конча-Заспі – «Схеми» .

Президент України Володимир Зеленський користується державною дачею на території резиденції "Конча-Заспа" Державного управління справами біля Києва, а саме – "будинком №29", відомому як "дача Ющенка".

1 7

Новини 9 липня: Порошенко та Путін, акція проти Смолія.

Нардеп Деркач опублікував розмову нібито Путіна та Порошенка, Смолію поблизу дому влаштували акцію з трунами й вінками — актуальні новини 9 липня.

1 3

У Тернополі послабили карантин

Пом`якшені обмеження щодо роботи закладів громадського харчування та партнерських пологів.

1 1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie