Олів'є, холодець та літри алкоголю. Як скинути зайві кілограми після святкових застіль

ТСН 1
Олів'є, холодець та літри алкоголю. Як скинути зайві кілограми після святкових застіль

Два тижні об'їдань – це два місяці фізичних навантажень.

Новорічні застілля незабаром припиняться, однак залишать українцям на згадку зайві кілограми та токсини в організмі. Як повернути втрачену легкість та влізти в досвятковий одяг, йдеться в сюжеті ТСН. 19.30.

Читайте також: 23 дієві поради, які полегшать "тортури" схуднення

Експерти радять розумно скласти режим тренувань: необхідно починати з малоінтенсивних тренувань, таких як йога та пілатес. Великі навантаження можуть негативно вплинути на серцево-судинну систему. 

Два тижні святкових застіль – це два місяці фізичних навантажень. Та головна проблема після їстівного марафону - це токсини: спочатку чистимо організм, а потім спалюємо калорії. Потрібно вживати невелику кількість їжі у відвареному та запеченому вигляді. Копчене, смажене, мариноване, консервоване - заборонено. А ще потрібно збільшити кількість води, пити трав'яні чаї, їсти багато зелені.

Щонйменше один тиждень треба вживати детоксний салат, до складу якого входять свіжі овочі, авокадо та кіноа.

Як повернути втрачену легкість після новорічних свят та влізти в досвятковий одяг

Новорічні застілля добігають кінця, залишаючи українцям на згадку зайві кілограми та купу токсинів в організмі. Більшість за новорічно-різдвяний період наїдають щонайменше три кілограми. Лікарі радять спочатку очистити організм від токсинів – пити більше води та їсти багато зелені – потім – розпочинати регулярні тренування.

Як повернути втрачену легкість після новорічних свят та влізти в досвятковий одяг