Зеленський запевняє, що Україна обов'язково буде в ЄС.

Президент України Володимир Зеленський переконаний, що українці є європейцями за географією, духом, цінностями та прагненнями і прийдуть до членства в ЄС.

Читайте також: Європейська перспектива: що ЄС може ще зробити для України

"Ми довели це на Майдані й доводимо щодня, змінюючи нашу державу, будуючи незалежність і наше майбутнє, захищаючи східний кордон Європи. Україна обов’язково буде в ЄС", - написав Зеленський у суботу, 15 травня, на своїй сторінці в соцмережі Twitter з нагоди святкування Дня Європи в України.

У дописі в соцмережі Facebook президент України також зазначив, що вдячний тим державам-членам ЄС, які вже підтримали його ініціативу та підписали двосторонні декларації про перспективу майбутнього членства України у Євросоюзі. Він висловив переконання у тому, що це коло держав ставатиме дедалі ширшим.

Також Зеленський нагадав, що ЄС започаткував процес громадського обговорення - Конференцію щодо майбутнього Європи. На думку Зеленського, дискусія в рамках цієї конференції не повинна обмежуватися кордонами ЄС, а має стосуватися й України.

"Створена в рамках конференції цифрова платформа дає змогу висловити свою думку всім громадянам країн Європи, зокрема й українцям. Упевнений, що наше активне громадянське суспільство обов'язково скористається цією можливістю", - зазначив Зеленський.

Він висловив переконання, що незабаром українці зможуть "відзначати в Україні не день, а рік Європи". "Перший рік нашого повноцінного членства в ЄС. Перший серед майбутніх століть історії України у складі європейської родини. Бо Україна неможлива без Європи, а Європа - неможлива без України", - запевнив Зеленський.

Нагадаємо, в Україні День Європи святкують у третю суботу травня.

Читайте також: Корупція заважає реформам: головне у доповіді Європарламенту щодо України

Дивитись відео 26:06

Дмитро Кулеба про зброю від США, членство в НАТО і повернення Донбасу (14.05.2021)

Deutsche Welle

«Deutsche Welle» - новини й аналітика з Німеччини українською мовою. Найважливіші події в Німеччині, Україні, Європі та в світі.

https://www.dw.com/uk

Помста через Костіна: як обирають керівника САП, Право на гідність.

Помста через Костіна: як обирають керівника САП, Право на гідність.

Координовані Олегом Татаровим члени комісії збивають з конкурсу професійних та незалежних кандидатів. Проте їм не вдається протягнути потрібних владі кандидатів. Зокрема, з конкурсу вже вилетів Андрій Костін. Читати на сайті:

Аборти і домагання. За дверима інтернату

Аборти і домагання. За дверима інтернату

У квітні в новинах ми чули про примусовий аборт неповнолітньої дівчини в інтернаті на Миколаївщині. Тоді правоохоронці порушили кримінальну справу через неналежне виконання обов’язків щодо охорони життя та здоров’я дітей. Дівчину відправила на реа...

Все, що треба знати про відпочинок під час пандемії та куди летіти  безпечно українцям.

Все, що треба знати про відпочинок під час пандемії та куди летіти безпечно українцям.

Сезон відпусток стартував! Що треба знати про відпочинок під час пандемії, які країни уже відкрили свої кордони та куди летіти безпечно? А де плануєте відпочивати Ви цього літа? Дивитись випуск: З питань реклами: ntareklama@gmail.com Підписатися н...

«ПТН-ПНХ»  та  «Слава Україні» : як львівська фан-зона шалено підтримувала збірну Бельгії у матчі Євро.

«ПТН-ПНХ» та «Слава Україні» : як львівська фан-зона шалено підтримувала збірну Бельгії у матчі Євро.

Несамовиті емоції у Львові. Збірна Росії зазнала нищівної поразки від бельгійців з рахунком 3-0. У фан-зоні львів’яни шалено підтримували збірну Бельгії. «Слава Україні!» З питань реклами: ntareklama@gmail.com Підписатися на наш канал

Як Порошенко викручувався після публікації  «плівок Медведчука» , Право на правду.

Як Порошенко викручувався після публікації «плівок Медведчука» , Право на правду.

Петро Порошенко таки прокоментував розслідування журналістів проєкту Bihus.Info. Для цього він навіть дав розгорнуте інтерв'ю, але не Денису Бігусу, і навіть не скликав заради цього пресконференцію. Читати на сайті:

Героям слава, пригорілі росіяни, ЄВРО-2020, Поплавський – все і Велике садівництво #ПІДСВИКИ.

Героям слава, пригорілі росіяни, ЄВРО-2020, Поплавський – все і Велике садівництво #ПІДСВИКИ.

Емоційно-футбольні "ПІДСВИНКИ ТИЖНЯ шоу" на "Цензор.НЕТ" Вітаємо збірну Бельгії з перемогою над росіянами і жартуємо про УЄФА, футболки, пригорілих росіян, мільярд дерев, дует Поплавського і Винника, а ще – про "велике садівництво" Зеленського. Фу...