В Україні запрацював сервіс проти непрозорих перевірок бізнесу.

6

Офіс ефективного регулювання та Державна регуляторна служба України запустили інструмент для контролю прозорості перевірок підприємців.

Аналітичний модуль «Прозорі перевірки» спрямований на збільшення громадського контролю та зниження корупційних ризиків у секторі перевірок бізнесу.

Сервіс показує дані щодо запланованих та уже здійснених інспекцій, інформацію про порушення та санкції. Окрім того, інструмент допоможе моніторити кількість перевірок, частоту виявлення порушень, масштабу санкцій й дані щодо окремого інспектора.

Зараз на сервісі доступні дані про 250 тисяч запланованих перевірок і 300 тисяч результатів за 2018 та 2019 роки. До інструменту залучились 27 інспекційних органів із 33-х.

Нагадаємо, проект Opendatabot запустив СМС-сповіщення та повідомлення електронною поштою для бізнесу у випадку зміни реєстраційних даних компаній. Це допоможе протистояти рейдерству.

Також в Україні запрацював новий сервіс боротьби з корупцією на митниці «Митний пульс». Раніше було запущено онлайн-портал з даними про держпідприємства.

Автор: UA.NEWS

Новини по темі

У поліції розповіли, за що штрафують водіїв євроблях.

Факти ICTV

Власників євроблях штрафують лише за порушення ПДР, як і інших водіїв.

Товарообіг України з ЄС сягнув нової рекордної позначки.

UA.NEWS

Обсяги торгівлі між Україною та Європейським союзом у 2018 році зросли на 9%, а ЄС отримав 42% загальних обсягів українського експорту. Про це йдеться у третьому щорічному звіті Європейської комісії про виконання 35 найбільших торговельних угод, у...

Україна наростила товарообіг з ЄС до €40 млрд

Факти ICTV

Обсяги торгівлі між Україною та ЄС в 2018 році у порівнянні з попереднім зросли на 9% – до €40 млрд.

Ціни на газ для населення: жовтневий тариф для споживачів буде знижено.

UA.NEWS

У жовтні тарифи на газ для населення та інших споживачів в Україні будуть знижені на 220 гривень. Так, в поточному місяці тариф знижено до 4 272,76 гривень за тисячу куб. м (без ПДВ і вартості транспортування), що на 4,9% дешевше. Як повідомляє НА...