«Політичний спектакль» : Квасневський застеріг Зеленського від гри з переслідуванням Порошенка.

24

Колишній президент Польщі Александр Квасневський, який добре знається на українській політиці, вважає, що переслідування новою владою України команди попереднього президента негативно відобразиться на іміджі Володимира Зеленського. Про це Квасневський розповів в інтерв'ю BBC News Україна.

"Якщо він буде робити, що хоче, бо це реванш, чи тому що це сподобається його виборцям, це буде погано не тільки для Порошенка, це буде погано перш за все для Зеленського, бо постраждає його імідж молодої людини, яка дивиться в майбутнє, яка хоче творити сучасну демократичну країну", - пояснив колишній президент Польщі.

Квасневський наголосив, якщо буде такий політичний спектакль, як реванш, то, звісно, світ не мовчатиме.

"Ми це вже знаємо з часу переслідування Тимошенко. Порошенко був партнером, шанованим партнером багатьох лідерів у Європі, вони не будуть сидіти і дивитися. Якщо це буде суд, якщо будуть докази — це інша справа, але якщо це робиться з політичною мотивацією, то, звичайно, всі ці люди будуть голосно про це говорити", - зауважив політик.

Нагадаємо, п'ятого президента України Петра Порошенка вже неодноразово викликали на допит в ДБР. Як вважає адвокат Порошенка, бюро потрібні не покази президента, а постійні провокації.

Новини по темі

У Путіна заявили про призупинення підготовки зустрічі «нормандського формату» .

1

Прессекретар президента РФ Дмитро Пєсков заявив, що підготовка до саміту в "нормандському форматі" наразі не ведеться "через зміни позиції однієї зі сторін переговорів".

Зеленський обговорив із президентом Бразилії товарообіг між країнами і запропонував перезапустити спільний космічний проєкт.

1

Президент України Володимир Зеленський під час робочого візиту до Японії обговорив низку економічних питань та ініціатив із бразильським колегою Жаїром Болсонару.

Зеленський обговорив низку економічних питань з президентом Бразилії.

2

Як повідомили у прес-службі Президента України, Президент України Володимир Зеленський під час робочого візиту до Японії обговорив низку економічних питань та ініціатив з бразильським колегою Жаїром Болсонару.

Міжнародний суд ООН 8 листопада оголосить рішення щодо юрисдикції справи України проти РФ.

1

Міжнародний суд ООН повідомив, що 8 листопада оголосить рішення, чи має він юрисдикцію розглядати міждержавний спір України проти РФ щодо застосування і тлумачення двох міжнародних конвенцій про боротьбу з фінансуванням тероризму та про ліквідацію...