Медикам пропонують суттєво збільшити зарплати

Міністерство охорони здоров’я України запропонувало профінансувати програму медичних гарантій у розмірі не менше ніж 5% валового внутрішнього продукту (ВВП).

Про це на брифінгу 6 вересня заявив голова МОЗ Максим Степанов.

Таку пропозицію відомство направило Міністерству фінансів.

За словами міністра, рівень оплати праці у сфері охорони здоров’я в Україні зараз майже на 30% нижче від середньої заробітної плати в Україні у всіх галузях.

Хочу гроші до зарплати 💸

“В Україні лікар після інтернатури повинен отримувати заробітну плату від 20-25 тисяч грн. І ми зробили до цього перший крок. Він стосувався встановлення доплат з вересня 2020 року. На це передбачено 5,9 млрд грн”, – сказав міністр.

Довідка Finance.ua:

  • 19 червня Кабінет Міністрів на засіданні вирішив підвищити з 1 вересня поточного року заробітну плату медикам другої і третьої ланки. З 1 вересня зарплата лікарів зросла на 3,5 тисячі гривень.
  • Водії бригад екстреної медичної допомоги повинні отримувати заробітну плату в розмірі 10-12 тис. грн.

Читайте важливі поради, які стануть в нагоді для вашого гаманця, в телеграм-каналі Finance_ukr

Новини по темі

Єрмак спробував виправдати Фокіна, але хоче, щоб він пішов з ТКГ.

Єрмак говорить, що ТКГ не впливає на переговори, а все погане зробили попередники, але не бачить Фокіна в складі української делегації

1

Єрмак заявив, що Фокін має піти з Тристоронньої контактної групи.

Очільник Офісу президента наголосив, що Тристороння контактна група не ухвалює жодних рішень, а є «логістичним майданчиком»

2

Єрмак: Фокін повинен піти з ТКГ

Глава Офісу президента відреагував на скандал

1 2

Єрмак: Фокін має залишити тристоронню контактну групу.

Глава Офісу президента Андрій Єрмак заявив, що перший заступник глави делегації України в ТКГ Вітольд Фокін має піти з Тристоронньої контактної групи.

1 1

Фокін має піти з ТКГ - Єрмак

Глава Офісу президента Андрій Єрмак заявив, що перший заступник глави делегації України в ТКГ Вітольд Фокін має піти з Тристоронньої контактної групи.Так на своїй сторінці у Facebook Єрмак відреагував на слова Фокіна про те, ніби він не бачить док...

4

Представники України в ТКГ перестануть коментувати переговори щодо Донбасу.

Озвучувати позицію держави буде тільки одна людина

1 8

Фокін не визнає факту війни між Україною і Росією

Експрем'єр-міністр та заступник голови української делегації у Тристоронній контактній групі з урегулювання ситуації на Донбасі Вітольд Фокін заявив, що не бачить жодного підтвердження, що йде війна між Україною та Росією.

5

Українська делегація в ТКГ відреагувала на заяви Фокіна, який не бачить війни Росії проти України.

Керівники української делегації в ТКГ зауважили, що "ми повністю свідомі того, що війну на територію України принесла Росія та її громадяни".

5 5

Нації та імперії

Ніщо так не солодить душу дегенерата, як славний міф про минулу імперську велич. Нації, які опиняються на межі між сферами інтересів двох імперій приречені на страждання. Їм приходиться приймати чиюсь сторону, але вони все рівно опиняться в пеклі ...

4 6

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie