Цього тижня в Індії стартує одна з найбільших в світі кампаній по вакцинації проти COVID-19.

Індія готується до однієї з найбільших у світі кампаній по масовій вакцинації, починаючи з суботи, 16 січня.

Як повідомляє CNBC, південноазійська країна планує провести вакцинацію проти COVID-19 близько 300 млн осіб, або понад 20% від свого 1,3-мільярдного населення, на першому етапі.

Індійські авіалінії почали доставляти перші дози вакцин в Делі і інші великі міста, включаючи Калькутту, Ахмедабад і технічний центр Бангалор. Пріоритет відданий медичним та іншим працівникам, які працюють на передовій – приблизно 30 млн осіб. За ним слідуватимуть люди старше 50 років і інші – з групи високого ризику.

Індія також розробила цифровий портал під назвою Система управління доставкою вакцин Co-WIN. Він буде надавати в режимі реального часу інформацію про «запаси вакцин, температури їх зберігання і індивідуальне відстеження бенефіціарів».

Регулюючий орган Індії схвалив обмежене використання двох вакцин проти коронавірусу в надзвичайних ситуаціях, обидві з яких будуть доставлені в різні центри вакцинації до суботи. Одна з них – вакцина, розроблена британсько-шведською фірмою AstraZeneca і Оксфордським університетом, яка виробляється всередині країни Індійським інститутом сироватки (SII) і відома в місцевому масштабі як Covishield. Інша вакцина, яка називається Covaxin , була розроблена індійською компанією Bharat Biotech, її клінічні випробування тривають.

Міністр охорони здоров'я Індії заявив, що уряд Індії підписав угоди про закупівлі 11 млн доз препарату Covishield за ціною $2,74 за дозу і 5,5 мільйона доз Covaxin за середньою ціною 206 рупій за ін'єкцію.

Кілька інших кандидатів, включаючи другу вакцину вітчизняної розробки Zydus Cadila, проходять клінічні випробування.

Mind.ua

«Mind.ua» - читайте актуальні новини економіки на сайті Mind.ua. Головні новини фінансів за сьогодні. Останні новини бізнесу. Свіжі новини валютного ринку. Новини стартапів та бізнес ідеї

https://mind.ua/

Новини по темі
Повернення адаптивного карантину, Pro новини, 22 січня 2021.

Повернення адаптивного карантину, Pro новини, 22 січня 2021.

У випуску програми "Pro новини" за 25 січня – в Україні 25 січня закінчився жорсткий карантин, натомість знову почав діяти адаптивний. Головна різниця – тепер обмеження зможуть запроваджувати для кожного регіону та області окремо. Читати на сайті:

1

«Готель у Ростові» : як Зеленського вітали з днем народження і чого бажали.

«Готель у Ростові» : як Зеленського вітали з днем народження і чого бажали.

Відновлення парламентського сезону, завершення суворого локдауну, і День народження Володимира Зеленського. Президенту України виповнилося 43. Його вітали і його найближчі соратники, і опоненти. Активісти принесли на Банкову рояль, а в Офісі прези...

Крим змінив Росію, або Як Кремль перетворюється в Мордор, Грани правды.

Крим змінив Росію, або Як Кремль перетворюється в Мордор, Грани правды.

Уже почти семь лет Москва живет в посткримський реальности. Ее стадии могут называться по-разному, но точка отсчета одна и та же – февраль 2014-го и триколоры над зданиями крымских органов власти Читати на сайті:

Россия после Путина: какой путь выберет Навальный, Грани правды.

Россия после Путина: какой путь выберет Навальный, Грани правды.

Последние 10 лет Алексей Навальный боролся за то, чтобы возглавить российскую оппозицию. В 2021 году ему это удалось. Читати на сайті:

Дружить з окупантами, обурена мовним законом: як  «прославилася»  викладачка університету Драгоманова.

Дружить з окупантами, обурена мовним законом: як «прославилася» викладачка університету Драгоманова.

Викладач філософії, культурології столичного ВИШу переконана, що Україна - в полоні неонацизму, є американською колонією, в якій триває громадянська війна. Навколо одного з головних педагогічних університетів країни новий скандал. Професорка Євген...

Омолоджена Тимошенко: у мережі обговорюють новий стиль політикині.

Омолоджена Тимошенко: у мережі обговорюють новий стиль політикині.

24 Канал онлайн – 24 Канал у Facebook – 24 Канал у Instagram – 24 Канал у Twitter – 24 Канал у Telegram –

3 4