SEAT першим у Європі починає використовувати автономних роботів у виробництві автомобілів.

Завод SEAT у Марторелі поступово переходить на інтелектуальне виробництво, яке дотримується принципів сталого розвитку та цифрових технологій.

SEAT — перший промисловий виробник у Європі, який використовує зовнішні автоматизовані самохідні візки, оснащені функцією навігації з одночасною локалізацією та картуванням (SLAM-навігацією), з’єднанням 4G та індукційним заряджанням акумулятора.

На сьогоднішній день за межами виробничих майстерень заводу Марторель працюють вісім автоматизованих самохідних візків, які допомагають автоматизувати транспортування запчастин. Нові транспортні засоби доповнюють 200 існуючих автоматично керованих транспортних засобів у майстернях на заводах у Марторелі та Барселоні.

Кожен зовнішній автоматизований самохідний візок та його вагони утворюють 25-метровий рухомий склад, який може перевозити вантаж максимальною вагою 10 тон та долати відстань 3,5 кілометра.

Завдяки SLAM-навігації немає необхідності, щоб цими транспортними засобами керували дроти або магнітна стрічка, що зменшує експлуатаційні витрати, тому їх легше адаптувати до нових маршрутів, а їхнє встановлення не вимагає додаткового будівництва доріг.

Загалом вісім автоматизованих самохідних візків можуть за день проїхати 240 кілометрів. Наразі існують два маршрути між ковальським, пресовим та металевим цехами, які забезпечують поставки бокових частин та мобільних елементів.

Завдяки такому нововведенню немає потреби, щоб вантажівки перевозили запчастини між цими цехами.

Новини по темі

Українську антарктичну станцію оточив малиновий сніг: який це має вигляд та в чому "розгадка".

Подібне явище, крім Антарктиди, можна спостерігати ще і в Арктиці, а також в Альпах та інших високогірних екосистемах.

2 1

Учені дізналися, як вживання марихуани чоловіками може вплинути на їхніх нащадків.

Раніше дослідження проводилися тільки про жінок.

3 1

OPPO проектує смартфон з 7-компонентною камерою (фото).

Ресурс LetsGoDigital в партнерстві з Concept Creator опублікував концептуальні рендери нового смартфона OPPO, створені на основі патентної документації.

2

Українські полярники показали надзвичайний сніг у Антарктиді (фото).

Забарвлення снігу викликало подив і нові дослідженя. (фото)

1

Subaru Crosstrek отримає потужніший двигун

У 2020 році у продажу з'явиться спортивна версія компактного кросовера Subaru Crosstrek, яка отримає 2,5 л двигун. Про це в своєму інтерв'ю розповів Том Долл, глава північноамериканської філії компанії Subaru.

2

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie