У Києві визначать межі карантину

У Києві позначать межі територій карантину.

Цим займаються структурні підрозділи КМДА, райдержадміністрації, підприємства, установи та організації, повідомляє прес-служба КМДА.

Територіями карантину можуть бути визнані осередки спалаху інфекційної хвороби, де існуватиме високий ризик зараження коронавірусом.

Населення окремо інформуватимуть про визначення меж територій карантину. Встановлять відповідні інформаційні знаки, таблички про введення особливого режиму, проведення протиепідемічних заходів.

"Окрім того, будуть вжиті заходи з належного облаштування пропускних пунктів на в'їздах і виїздах із територій карантину, осередків спалаху інфекційної хвороби (освітлення, шлагбауми, санітарні бар'єри тощо). Пропуск осіб, які залишатимуть такі території або в'їжджатимуть туди, здійснюватиметься за умови проведення медичного огляду з безконтактною термометрією і заповнення медико-санітарної декларації, яку розробляє та впроваджує Міністерство охорони здоров'я. У декларації зазначатимуть час та місце перебування у небезпечній зоні, контактування з хворими особами та місця перебування в подальшому. Осіб із підозрою на гострі респіраторні захворювання направлятимуть на обстеження", - йдеться у повідомленні.

У Києві COVID-19 виявили ще у 19 людей. Станом на ранок 28 березня 74 особи мають підтверджений діагноз захворювання на нову коронавірусну інфекцію, повідомив у Telegram мер Віталій Кличко.

Новини по темі

Столична влада попередила киян: вхід у метро обмежуватимуть у разі скупчення.

Після карантину з кожним днем у метро зростає кількість пасажирів

Кияни назвали партії, які найбільше допомагають у боротьбі з коронавірусом.

Кияни вважають коронавірус значною проблемою

1

Кличко: У лікарнях Києва перебувають 154 пацієнта з коронавірусом, 46 — у важкому стані.

У лікарнях Києва проходять лікування 154 пацієнти з коронавірусом, з них 46 перебувають у важкому стані.

Кличко: У лікарнях Києва перебувають 154 пацієнта з коронавірусом, 46 — у важкому стані.

У лікарнях Києва проходять лікування 154 пацієнта з коронавірусом, з них 46 перебувають у важкому стані.

1

Кличко назвав дату відкриття столичних ТРЦ і готелів.

У Києві вирішили у рамках послаблення карантину відновити роботу торгово-розважальних комплексів (ТРЦ) і готелів.Торгові центри відкриються для відвідувачів 30 травня, про це на брифінгу заявив міський голова столиці Віталій Кличко.За його словами...

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie