В Україні відбувається тягуча і прихована інфляція – політолог (Відео).

В Україні йде тягуча і прихована інфляція старший науковий співробітник Інституту політичних і етнонаціональних досліджень, кандидат політичних наук Ростислав Балабан.

"Економіка розвивалася би, якби ми чули, що відкрито 500 нових стартів, 400 заводів, 70 тисяч вакансій, і санітарка починає утримувати п'ять, шість, сім тисяч і так далі. Роздрібні ціни за минулий місяць зросли на 10%. Якщо така тенденція буде зберігатися, то це означає 120%. Коли один із очільників в уряді каже, що зарплати через рік зростуть на 10%. Вони за один місяць впали на стільки. Відбувається тягуча, прихована інфляція. Ми як люди, які ходять в магазини бачимо, що нам кожен день раз все легше нести додому продукти", – сказав Балабан.

Дивіться повне відео розмови за посиланням:

Нагадаємо, Міністерство фінансів заявило, що державний бюджет за 2019 рік був зведений з дефіцитом 72,4 млрд грн, або 1,8% ВВП.

Новини по темі

Найбільша енергокомпанія Австрії наполягає на активності ЄС щодо завершення будівництва «Північного потоку-2» .

Голова правління OMV вважає, що Європа повинна боротися за незалежність енергопостачання.

3

Накопичувальна пенсія: експерти назвали ризики

Накопичувальний пенсійний рівень існує в Європі. В Україні його ще планують запровадити. Поки діє тільки перший - солідарний.Експерти пояснюють, що одразу українцям буде важко прийняти накопичувальну пенсію через додаткові платежі, пише "Апостроф"...

3 1

Єврокомісія планує вилучити з обігу монети в один і два євроценти - ЗМІ.

У Єврокомісії збираються оголосити про намір вилучити з обороту монети номіналом один і два центи. Це - частина робочої програми Єврокомісії, яку представлять 29 січня, пише видання Süddeutsche Zeitung.

3

Кабмін змінив принцип формування ціни на газ для населення.

Уряд обмежив ціну продажу газу середньоарифметичним значенням ціни газу на нідерландському хабі TTF.

2

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie