Московська церква привела вірян до храму ПЦУ на Вінниччині, спровокувавши штовханини.

Конфлікт стався між представниками Московської церкви і Православної церкви України, яка в 2020 році повернула собі храм

У селі Новоживотів Вінницькій області православні віряни влаштували штовханину біля Свято-Покровської церкву. Відомо, що конфлікт стався між представниками Московської церкви і Православної церкви України (ПЦУ), яка в 2020 році повернула собі вищевказаний храм.

Попри це, у четвер, 14 жовтня, на свято Покрови Пресвятої Богородиці, віряни РПЦ в Україні зібралися біля релігійної споруди на молитовне стояння. Однак в цей же день, як і було анонсовано раніше, туди прибули представники організації ветеранів Антитерористичної операції (АТО) на Донбасі.

За словами прихильників Московської церкви, саме колишні військовослужбовці начебто спробували спровокувати бійку. До храму також прибули співробітники поліції, які, проте, не змогли зупинити конфлікт.

Раніше в Facebook «Союзу учасників АТО ООС Оратівщіни» анонсувалося, що 14 жовтня з нагоди святкування Дня захисників і захисниць України, Покрови Пресвятої Богородиці, Дня українського козацтва та Дня УПА, ветерани АТО запланували низку заходів.

Зокрема, з ранку планувалася участь у Божественній літургії в Святопокровському храмі Православної церкви України в Новожівотіву.

До слова, суд розглянув скаргу жінки, яка примушувала племінника ходити в Московську церкву.

Нещодавно митрополит Московської церкви закликав парафіянок шукати чоловіків у храмі. Також у Російській православній церкві порадили росіянкам маніпулювати прискіпливими чоловіками. На думку глави патріаршої комісії у справах сім'ї протоієрея Дмитра Смирнова, жінкам слід краще вивчити своїх чоловіків, щоб змусити їх «дзигою крутитися».

Раніше представники Московського патріархату закликали заново хрестити дітей, хрещених у Православній Церкві України (ПЦУ).

Московський патріархат побоюється, що після візиту Патріарха Варфоломія в Україну храми Московської церкви переходитимуть до Помісної церкви України.

Також у РФ глава сектора парафіяльних шкіл релігійної освіти Єкатеринбурга Ганна Богданова заявила, що Росія повинна розширювати свої території.

Богданова вважає, що розширення територій є головним завданням російської держави. На її думку, Росія повинна робити це нібито для того, щоб на захоплені землі потім приходили «святі» і там молилися.

Главком

«Главком» - всі новини України і світу. Свіжі новини політики, економіки, спорту та шоу-бізнесу.

https://glavcom.ua/

Ні трун, ні ліжок в лікарнях: Румунія потерпає від четвертої хвилі коронавірусу.

Ні трун, ні ліжок в лікарнях: Румунія потерпає від четвертої хвилі коронавірусу.

Смерть кожні 5-ть хвилин. Румунія зволікала із проведенням вакцинації від COVID-19, провалила кампанію і тепер має сумні наслідки. Бракує місць у лікарнях і трун для поховання небіжчиків. Дійшло навіть до запровадження комендантської години в окре...

Бюджет нових боргів чи кошторис інвестицій: Рада ухвалила за основу проєкт бюджету-2022.

Бюджет нових боргів чи кошторис інвестицій: Рада ухвалила за основу проєкт бюджету-2022.

Рада на пів кроку наблизилася до ухвалення держбюджету на 2022-ий. У середу депутати проголосували у першому читанні постанову бюджетного комітету, а далі зайшли у поправки, на розгляді яких наполягали в опозиції. Їх там понад 3 тисячі.Хоча спершу...

1 2

Без тепла та світла: з чим може зіткнутися Україна взимку через критично низькі запаси вугілля.

Без тепла та світла: з чим може зіткнутися Україна взимку через критично низькі запаси вугілля.

Запровадження надзвичайних заходів у енергетиці, які в окремих Областях запровадили місцеві органи влади, нічого критичного не означають, сказав прем'єр Шмигаль. Це лише дало змогу бюджетним організаціям та іншим споживачам газу за спрощеною проце...

Кухта проаналізував Держбюджет-2022: Пріоритет під час складання – медицина.

Кухта проаналізував Держбюджет-2022: Пріоритет під час складання – медицина.

Народні депутати в першому читанні підтримали проєкт Держбюджету на 2022 рік. Бюджет не кардинально перерозподіляє фінансові ресурси. Читати на сайті:

1

«Батько наш - Бандера» ! Ми їх знайшли! Хто почав флешмоб, що підпалив московію.

«Батько наш - Бандера» ! Ми їх знайшли! Хто почав флешмоб, що підпалив московію.

Патріотичний флешмоб заполонив українські соцмережі. Про Бандеру співають школярі, студенти, спортсмени та зірки. Одному з роликів навіть приписали виховну функцію ватної вчительки. Та виявилося, що пісня "Батько наш Бандера, Україна-мати" нічого ...

У  «Дії»  стався збій: через кількість запитів у роботі сервісу можуть бути проблеми - що робити.

У «Дії» стався збій: через кількість запитів у роботі сервісу можуть бути проблеми - що робити.

Користувачі державного сервісу "Дія" сьогодні відчули чималі незручності. Вкотре. Програма або не працювала, або ледь-ледь виявляла ознаки життя. А все через користувачів із червоних зон, повідомляють у службі технічної підтримки застосунку. Тисяч...