Одним з головних ризиків для прем'єра Шмигаля стали підозри у зв'язках з колишнім роботодавцем - політолог.

"З самого початку одним з головних іміджевих ризиків для нового прем'єр-міністра Дениса Шмигаля стали підозри і докори про зв'язки з колишнім роботодавцем - компанією "ДТЕК", - вважає політолог Володимир Фесенко. - На жаль, частково ці підозри стали підтверджуватися".

"Відразу після призначення нинішнього прем'єра уряд і керовані ним держкомпанії прийняли низку рішень, після яких ціна електроенергії для промислових споживачів за підсумками березня підскочила на 35%. Головним вигодонабувачем цих дій стала компанія ДТЕК. Здавалося б, ризик зростання цін на комунальні послуги та продукти харчування під тиском енерготарифів, що в умовах економічної кризи, яка насувається, є дуже вагомим проблемним чинником, повинен був потурбуватися прем'єра, але запити з боку промислових споживачів з цього приводу він фактично проігнорував. Замість цього на минулому тижні головним радником з питань енергетики Денис Шмигаль зробив Ігоря Маслова, який також довгий час працював в структурах акціонера ДТЕК", - зазначив Володимир Фесенко.

"Мистецтво політики та держуправління - це підтримка оптимального балансу інтересів. Очевидний перекіс в симпатіях по відношенню до однієї з великих бізнес-структур може підірвати довіру і до уряду, і до прем'єр-міністра, що може мати негативні політичні та економічні наслідки", - підкреслив політолог.

Новини по темі

Зеленський затвердив програму Україна – НАТО

Річна національна програма визначає стратегічну мету реформ, цілі та пріоритетні завдання.

Силовики викрали митні декларації з Музею Гончара, – Герасимов.

Документи, на яких чітко видно, що усі картини офіційно купувалися і офіційно передавалися, - вкрадені

1

Що мав би сказати Зеленський про Росію

Президент Володимир Зеленський не дає чітких відповідей щодо агресії Росії проти України.Про це Gazeta.ua сказав політолог Михайло Басараб."Не видно еволюції Зеленського на високій посаді. Він не став справжньою політичною особистістю, яка б чітко...

1

Силовики викрали митні декларації з Музею Гончара – Артур Герасимов.

Разом із журналістами він зайшов до приміщення музею після того, як група силовиків покинула територію музею

1

Сім екс-послів США в Україні зробили заяву через «плівки Деркача» .

Сім послів закликають політиків не робити кроків, які можуть зруйнувати двосторонні відносини між Україною і США.

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie