Підвищення пенсій: у Мінфіні зробили заяву

Пенсійні виплати планують підвищувати у сім етапів

Уряд України запланувало поетапне підвищення мінімальних пенсій до 2403 гривень. У Міністерстві фінансів заявили, що гроші на збільшення виплат вже знайдені.

Паралельно з підвищенням мінімальної зарплати в Україні будуть підвищені мінімальні пенсії. Кабінет міністрів запланував аж сім етапів підвищення виплат пенсіонерам. Глава Міністерства фінансів Сергій Марченко підтвердив інформацію про поетапне підвищення мінімальної пенсії в Україні і додав, що «гроші на підвищені виплати є».

Кабмін затвердив нову бюджетну резолюцію, на підставі якої уряд буде приймати Держбюджет на період 2022-2024 років. У даній резолюції передбачено сім етапів перерахунку мінімальної пенсії в Україні.

Перший етап підвищення мінімальних пенсійних виплат заплановано на грудень 2021 року пенсії перерахують і збільшать до 1934 гривень.

З 1 липня 2022 року мінімальні пенсії в Україні зростуть до 2027 гривень; з 1 грудня 2022 року – 2093 грн; з 1 липня 2023 – 2193 грн; з 1 грудня 2023 – 2246 грн; з 1 липня 2024 – 2354 грн; з 1 грудня 2024 – 2403 грн.

Джерело: today.ua

Главком

«Главком» - всі новини України і світу. Свіжі новини політики, економіки, спорту та шоу-бізнесу.

https://glavcom.ua/

Рубан пояснив, за яких умов Київ перейде в помаранчеву зону.

Рубан пояснив, за яких умов Київ перейде в помаранчеву зону.

За даними Міністерства охорони здоров'я, Київ відповідає вже помаранчевому рівню епіднебезпеки. Водночас міська влада наразі не планує ще більше посилювати карантинні обмеження. Читати на сайті:

Зачем Путину 450 мерзавцев в Думе, Большой мир

Зачем Путину 450 мерзавцев в Думе, Большой мир

В России избран новый состав Думы. Он будет несколько отличаться от старого – одни бездельники и дармоеды уйдут из так называемого парламента, а другие, наоборот, придут – но суть от этого не изменится. Читати на сайті:

1

Пленарне засідання Верховної Ради України 24.09.2021

Пленарне засідання Верховної Ради України 24.09.2021

Пленарне засідання 6 сесії ІХ скликання Верховної Ради України. Засідання розпочалося «годиною запитань до Уряду» щодо тарифів і цін на комунальні послуги для населення України та надання субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам для наданн...

Брифінг 24.09.2021  «Слуга Народу»

Брифінг 24.09.2021 «Слуга Народу»

Брифінг народних депутатів україни представників депутатської фракції "Слуга Народу".

Розуміє людей та жонглює: у Вінниці живе незвичайний пелікан Патрік.

Розуміє людей та жонглює: у Вінниці живе незвичайний пелікан Патрік.

Раніше лише в цирку можна було побачити пелікана, який жонглює та розуміє людську мову. Нині ж такий чудоптах живе в одному із приватних будинків Вінниці, як свійська птиця. Читати на сайті:

Невменяшки атакують. Бєшенство ватки та інші збочення

Невменяшки атакують. Бєшенство ватки та інші збочення

Юні блогери-початківці, які спалюють прапори, а потім слізно вибачаються, нищать чуже майно без тіні сумніву, та п'яні майбутні прокурорки, які відмовляються платити за таксі – це все персонажі традиційної рубрики "Невменяшки" на стрімі "Без цензу...