Генштаб готовий відстоювати свою позицію на відповідь Матіосу в суді

5 канал 1
Генштаб готовий відстоювати свою позицію на відповідь Матіосу в суді

Генеральний штаб Збройних сил готовий відстоювати в суді правову позицію щодо допуску військових прокурорів у місця дислокації військових частин і з'єднань. Про це сказав начальник Управління зв'язків з громадськістю ЗСУ Богдан Сеник з приводу позову головного військового прокурора Анатолія Матіоса на начальника Генштабу Віктора Муженка, повідомляє "Укрінформ".

"На адресу Генштабу надійшла відповідна позовна заява. Генштаб готовий відстоювати в суді правову позицію щодо допуску військових прокурорів. Ми сподіваємося, що суд надасть правову оцінку та розбереться з відповідністю зазначеним законам України щодо порядку допуску і, відповідно, ухвалить об'єктивне і законне рішення", – зазначив Сеник.

Також він зазначив, що в особливий період Збройні сили керуються чинною законодавчою базою, відповідно до якої вони максимально задіяні до протидії російській агресії на сході України та на інших напрямках. Генштаб відстежує загрози, а також готовий адекватно реагувати на них.

"Генштаб переймається, насамперед, інтересами оборони держави", – наголосив він.

Як повідомляв 5.UA, головний військовий прокурор Анатолій Матіос подав до суду на начальника Генштабу ЗСУ Віктора Муженка через заборону Генштабу військовим прокурорам відвідувати місця дислокації військових частин без письмового дозволу.