Mind.ua

«Mind.ua» - читайте актуальні новини економіки на сайті Mind.ua. Головні новини фінансів за сьогодні. Останні новини бізнесу. Свіжі новини валютного ринку. Новини стартапів та бізнес ідеї

https://mind.ua/

Суми депозитів юросіб та фізосіб зросли на 4,6% та 7,6% за липень – Опендатабот.

Що сталося. Суми розміщених депозитів юридичних та фізичних осіб зросли на 4,6% та 7,6% відповідно за липень. Тепер вони сягають 766 млрд та 844 млрд грн.

Джерело. Про це повідомляє «Опендатабот».

Деталі. Збільшення суми обумовлено ростом валютних внесків – цей показник збільшився на 62 млрд грн серед юросіб за один місяць. Що стосується фізичних осіб, у них цей показник виріс на 56 млрд грн.

Директорка департаменту малого бізнесу в ПУМБ Олена Рудик пояснила, що збільшення портфеля депозитів в липні відбулося коштом росту курсу Національного банку України (НБУ) майже на 25%.

Саме через це українці стали забирати вклади у гривні та почали переводити їх в іноземну валюту. Таким чином відбулося збільшення мультивалютного портфеля депозитів по всій банківській системі.

Бекграунд. Раніше, у квітні, депозитний портфель населення за місяць зріс на 1,3%. Тоді він становив 770 млрд грн.

Для цьогорічних тенденцій ми зібрали деякі з класичних, а також майбутніх функцій, які, на нашу думку, стануть найбільшими тенденціями UX у 2022 році.
Останні новини

Референдум на Кубі підтримав одностатеві шлюби

На національному референдумі кубинці підтримали одностатеві шлюби та можливість ними усиновлення дітей. Джерело: Reuters із посиланням на національну виборчу комісію Куби Деталі: Понад 3,9 мільйона виборців проголосували за ратифікацію "сімейного"...

Українська правда

Утечки на  «Северных потоках» : комментарий Аретовича @Alexey Arestovych.

Утечки на «Северных потоках» : комментарий Аретовича @Alexey Arestovych.

Грузія масово пропускає росіян, а кавказцям кажуть  «досвідос»  – Іслам Бєлокієв.

Грузія масово пропускає росіян, а кавказцям кажуть «досвідос» – Іслам Бєлокієв.

Іслам Бєлокієв, речник добровольчого чеченського батальйону ім. Шейха Мансура, блогер Друзі! Наші журналісти ризикують на фронті, щоб ви і весь світ дізналися правду про звірства російської "армії" в Україні. Відкрито збір для журналістів, які пра...

Звернення Зеленського за 27 вересня

Звернення Зеленського за 27 вересня

Плач Александры 260922

Плач Александры 260922

Якщо путін визнає  «референдуми» , то переговорів не буде! Зеленський на засіданні ООН.

Якщо путін визнає «референдуми» , то переговорів не буде! Зеленський на засіданні ООН.

Головне відео дня! Над Куп'янськ-Вузловим підняли український прапор.

Головне відео дня! Над Куп'янськ-Вузловим підняли український прапор.

Сили оборони України звільнили Куп'янськ-Вузловий – одну з найбільших залізничних розв'язок Харківської області. Читати на сайті: