Китайська біржа BOCE намір придбати 49,9% української ПФТС.

Bohai Commodity Exchange вже володіє в Україні банком і не вперше цікавиться українськими біржами.

Китайська товарна біржа Bohai Commodity Exchange (BOCE, Гонконг), яка в 2017 році стала власником Українського банку реконструкції та розвитку, повідомила про намір придбати пакет акцій АТ Фондова біржа ПФТС у розмірі 49,9% статутного капіталу. Йдеться про купівлю 15 973 акцій української біржі, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Наразі акції ПФТС у власності у BOCE або її афілійованих осіб відсутні.

У 2018 році Антимонопольний комітет України схвалив повторну заявку BOCE на придбання частки в ПФТС у розмірі понад 25%.

Крім цього, наприкінці серпня 2018 року акціонери фондовій Української біржі вирішили запропонувати BOCE стати акціонером з часткою 36% в результаті додаткової емісії, однак ця угода не відбулася.

Виручка ПФТС за січень-вересень 2019 року скоротилася в 2,5 раза — до 3,62 млн грн, а чистий збиток зріс в 5,1 раза — до 1,42 млн грн порівняно з аналогічним періодом 2018 року.

Активи біржі за дев’ять місяців 2019 року зменшились на 21,3% - до 44,71 млн грн, а власний капітал — на 21,5%, до 43,39 млн грн.

За три квартали 2019 року обсяг торгів на ПФТС становив 77,7 млрд грн, або 37,8% сумарного обороту на фондових біржах України, і за цим показником ПФТС відстає від біржі Перспектива (Дніпропетровськ) з її часткою 60,8%, але істотно випереджає Українську біржу з її 1,4%. В обсязі торгів ПФТС за вказаний період 94,2% припало на держоблігації внутрішньої позики.

Новини по темі

Контроль за ФОП: перевірку прозорості операцій клієнтів покладуть на приватних бухгалтерів.

Відповідно нових законів про фінансовий моніторинг, бухгалтери, які надають приватні послуги, обслуговуючи по декілька підприємців, мають почати перевіряти операції своїх клієнтів на предмет підозрілості. Як повідомляють у прес-службі Міністерства...

В Україні стало більше фальшивих грошей: які купюри в зоні ризику.

Національний банк порівняв українські показники з європейськими

Марія Золотарьова: невинний платник податків. Чи можна уникнути відповідальності?

Законопроект № 1210 викликав широкий резонанс в середовищі бухгалтерів, податкових консультантів, юристів і всіх платників податків.

1

Як купувати через інтернет з Китаю просто?

Частка Китаю у світовому експорті перевищує 13%, країна впевнено лідирує в завоюванні симпатій покупців усього світу.

Інвесткомпанія Horizon Capital має намір наростити активи під управлінням з $850 млн до $1 млрд.

У планах Horizon Capital — керувати понад $1 млрд, включаючи прямі інвестиції, кошти співінвесторів і боргове фінансування.

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie