ФГВФО та Бахматюк відновили переговори про реструктуризацію боргу.

УНІАН

Читайте ТОП-новини політики в Україні та світі, найостанніші політичні новини від інформаційного агентства УНІАН.

https://unian.ua/

Олег Бахматюк неодноразово звертався до Фонду гарантування з пропозиціями про добровільне врегулювання заборгованості перед фондом та НБУ.

false

30 січня в Фонд гарантування вкладів фізичних осіб надійшло повторне звернення від Олега Бахматюка з пропозицією відновити переговори по врегулюванню заборгованості по кредитним портфелям VAB Банку і банку "Фінансова ініціатива" перед фондом і НБУ. Таким чином, ФГВФО зараз вивчає цю пропозицію.

Про це Українським Новинам повідомила прес-служба фонду.

Наголошується, що в останні роки Олег Бахматюк неодноразово звертався до фонду з пропозиціями про добровільне врегулювання заборгованості перед фондом і НБУ, зокрема у жовтні 2019 надійшла пропозиція про погашення 8 мільярдів гривень протягом 7 років на користь фонду та НБУ.

"Остаточного рішення про прийнятність або неприйнятність цієї пропозиції фондом не приймалося, оскільки це вимагає глибокого аналізу альтернативних сценаріїв погашення заборгованості та можливих грошових потоків, а також визначення механізмів для здійснення погашення", - повідомили у фонді.

30 січня 2020 року до фонду надійшло повторне звернення від Олега Бахматюка з пропозицією відновити переговори з врегулювання заборгованості за кредитними портфелями VAB Банку і банку "Фінансова ініціатива", а також перед фондом і НБУ.

У листі наголошується, що зараз проводиться аналіз фінансових можливостей групи компаній "Укрлендфармінг ПЛС" здійснити погашення заборгованості в стислі терміни після чого буде надано пропозицію за конкретними сумами й термінами.

Для прийняття фондом рішення щодо цієї пропозиції обов'язковими етапами залишається оцінка альтернативних сценаріїв і здатності погашення запропонованих сум і термінів.

Фонд підкреслює, що в питаннях стягнення шкоди з пов'язаних з банками осіб, головною метою є одержання максимального грошового потоку для повернення коштів кредиторам банків і державі.

UkrInform Dynamo Kyiv lose to Barcelona in Champions League UkrInform Dynamo Kyiv have lost 0-4 to Spain's Barcelona in a match of the fourth round of the group stage of the UEFA Champions League.
UkrInform Ukrainian defense minister outlines next stage of defense reform. UkrInform The next stage of the military reform in Ukraine will be the transfer of management processes of the Armed Forces of Ukraine to a new doctrinal base by 2022.
Unian U.S. policy to deter Russia may become more clear-cut amid Biden's presidency – expert Unian He says drastic changes in relations with Ukraine are unlikely.
UkrInform Four ceasefire violations recorded in Donbas. One Ukrainian soldier killed UkrInform November 24, the armed formations of the Russian Federation and Russia’s mercenaries violated the ceasefire in the Joint Forces Operation(JFO)area in Donbas four times.
UkrInform Emine Dzheppar invites Montenegro to join Crimean Platform. UkrInform First Deputy Foreign Minister of Ukraine Emine Dzheppar during a meeting with Ambassador of Montenegro to Ukraine Dragica Ponorac invited the Montenegrin side to join the work of the Crimean Platform initiative.
Новини по темі

Податкова служба достроково виконала річний план доходів бюджету - Мінфін.

За словами міністра фінансів, така статистика свідчить про ефективну роботу у сфері детінізації.

2

У Києві приватні ЖЕО заборгували за тепло майже 6 млн грн: що робити мешканцям.

Попри те, що мешканці будинків за спожите тепло розраховуються з ними майже в повному обсязі та іноді не здогадуються, що їх будинок накопичує борги і ризикує лишитись без тепла.

4

Бізнес отримав доступних кредитів на понад 13 млрд гривень.

Від моменту старту Програми «Доступні кредити 5-7-9%» уповноважені банки вже видали 5 813 позик на загальну суму в 13,458 мільярда гривень.

6

Скільки витрачають та що купують українці на Black Friday(інфографіка).

Аналітики вирішили перевірити, як українці ставляться до Black Week.

5

Що гривня подарує українцям під ялинку

В кінці року національна валюта в Україні починає поводитися непередбачувано, але кризова ситуація з пандемією коронавірусу та проблеми у відносинах із МВФ у цьому році підливають масла у вогонь. Експерти розповіли про свої прогнози, що чекати укр...

4 2

Перевірять вартість квартир усіх українців і змусять заплатити податки: як планують зібрати мільярди.

Для деяких громадян суми злетять в два-три рази

13 6

Якщо завтра локдаун: як компенсувати українцям їхні втрати.

Про можливий механізм фінансової компенсації шкоди внаслідок жорсткого карантину 

7 1

В Україні масово продають фальшиву ікру: три правила, як розпізнати підробку.

Експерти розповіли, як правильно купувати ікру

11 1

Зеленський утворив делегацію для переговорів із МБРР щодо укладення угоди про позику.

Угода про позику спрямована на подолання наслідків пандемії COVID-19 в Україні.

8 3

Став відомий наступний флагман Xiaomi

Новий флагман Xiaomi матиме топовий процесор і потрійну камеру. Про це повідомляє видання GizChina з посиланням на мережевих інсайдерів.

6