З осені Україна почне вести підготовку офіцерів за стандартами НАТО.

Україна буде навчати офіцерів за стандартами НАТО / фото УНІАН, Михайло Палінчак

Україна буде навчати офіцерів за стандартами НАТО / фото УНІАН, Михайло Палінчак

З вересня 2021 року навчання офіцерів оперативного та стратегічного рівнів в Україні відбуватиметься за оновленою програмою з урахуванням стандартів НАТО.

Про це заявив міністр оборони України Андрій Таран, повідомляє прес-служба Міноборони.

"Міністерство оборони України впевнено рухається до досягнення чергового етапу військової реформи, у результаті якої Збройні сили володітимуть оперативними бойовими спроможностями відповідно до стандартів НАТО. Особливої актуальності це набуває після підтвердження на саміті Альянсу 14 червня перспектив членства України в НАТО", – заявив Таран.

Він зазначив, що наразі вся система військової освіти в Україні активно працює над трансформацією освітніх процесів.

"Задоволений анонсувати, що вже з вересня 2021 року підготовка офіцерів оперативного та стратегічного рівнів в університеті відбуватиметься за оновленими освітніми програмами, розробленими з урахуванням натовських процедур планування та прийняття військових рішень", – пояснив Таран.

Читайте також РНБО затвердила Стратегію розвитку вітчизняного ОПК

Шлях України в НАТО

Президент України Володимир Зеленський попросив президента США Джо Байдена чітко прояснити можливість отримання Україною ПДЧ в НАТО. Зокрема, глава Української держави хоче чітко почути від президента США Джо Байдена "так" або "ні" щодо ПДЧ для України.

Своєю чергою, Байден наголосив, що окупація Росією частини українських територій не впливає на вступ до Організації північноатлантичного договору (НАТО), але Україна повинна очиститися від корупції. Президент США заявляє, що Україна повинна відповідати певним критеріям, аби отримати План дій щодо членства в Альянсі.

У комюніке голів держав і урядів 30 країн-членів НАТО за підсумками їхнього саміту у Брюсселі сказано, що Україна стане членом НАТО за допомогою ПДЧ.

"Ми підтверджуємо ухвалене у 2008 році рішення на Бухарестському саміті, що Україна стане членом Альянсу завдяки Плану дій щодо членства (ПДЧ), який є невід'ємною частиною процесу", - наголошується у комюніке.

"Ми твердо виступаємо на підтримку права України вирішувати власне майбутнє і зовнішньополітичний курс без зовнішнього втручання. Річні національні програми під егідою Комісії Україна-НАТО залишаються механізмом, за допомогою якого Україна просуває реформи, які стосуються її прагнень щодо членства в НАТО. Україна повинна повною мірою використати усі наявні інструменти під егідою Комісії Україна-НАТО для досягнення її мети у втіленні принципів і стандартів НАТО", - наголошують лідери НАТО.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram

Автор: Олег Давигора

УНІАН

«УНІАН» - читайте ТОП-новини політики в Україні та світі, найостанніші політичні новини від інформаційного агентства УНІАН.

https://unian.ua/

Новини по темі
Микола Чаус перебуває в СБУ. Адвокати екссудді звертатимуться до Омбудсмена Денісової / Подробиці

Микола Чаус перебуває в СБУ. Адвокати екссудді звертатимуться до Омбудсмена Денісової / Подробиці

Екс-суддя Микола Чаус - в СБУ. Відомство офіційно підтвердило цю інформацію. Але де саме він перебуває навіть адвокату повідомляти відмовилися. Це "5 каналу" сказав захисник Ростислав Кравець. Дивіться онлайн новини, токшоу, документальні фільми B...

Божественна літургія з Патріаршого собору УГКЦ - 11:00 01.

Божественна літургія з Патріаршого собору УГКЦ - 11:00 01.

БОЖЕСТВЕННА ЛІТУРГІЯ З ПАТРІАРШОГО СОБОРУ УГКЦ Підпишіться і натисніть , щоб отримувати сповіщення про трансляції та нові відео. Telegram без спаму ️ Facebook ️ Twitter ️ У нас є що подивитись! КОНДРАТЮК У ПОНЕДІЛОК: "ПРЯМИМ ТЕКСТОМ" З ЮРІЄМ ЛУЦЕН...

Світоліна виборола бронзу, українські легкоатлетки вийшли у півфінал.

Світоліна виборола бронзу, українські легкоатлетки вийшли у півфінал.

П’ята бронза у збірної України. Тенісистка Еліна Світоліна у запеклій боротьбі здолала представницю Казахстану і виборола ще одну бронзову медаль. Українці змагалися також у плаванні, стрибках на батуті та легкій атлетиці. Як себе показали - екскл...

1 1

Музика внє палітікі - Вечірній ПреЗЕдент

Музика внє палітікі - Вечірній ПреЗЕдент

Підпишіться і натисніть , щоб отримувати сповіщення про трансляції та нові відео. Telegram без спаму ️ Facebook ️ Twitter ️ У нас є що подивитись! КОНДРАТЮК У ПОНЕДІЛОК: "ПРЯМИМ ТЕКСТОМ" З ЮРІЄМ ЛУЦЕНКОМ: ТОКШОУ "ВЕЛИКА ПОЛІТИКА": ТОКШОУ "ДІЙОВІ О...

Брехня у деклараціях: посадовці намагались приховати понад 255 мільйонів гривень.

Брехня у деклараціях: посадовці намагались приховати понад 255 мільйонів гривень.

НАЗК виявило порушення у деклараціях на понад 255 мільйонів гривень. 64 електронних звіти містять ознаки кримінального або адміністративного порушення. 24 Канал онлайн – 24 Канал у Facebook – 24 Канал у Instagram – 24 Канал у Twitter – 24 Канал у ...

1 67

Божественна літургія зі Свято-Михайлівського собору ПЦУ - 09:00 01.

Божественна літургія зі Свято-Михайлівського собору ПЦУ - 09:00 01.

БОЖЕСТВЕННА ЛІТУРГІЯ ЗІ СВЯТО-МИХАЙЛІВСЬКОГО СОБОРУ ПЦУ Підпишіться і натисніть , щоб отримувати сповіщення про трансляції та нові відео. Telegram без спаму ️ Facebook ️ Twitter ️ У нас є що подивитись! КОНДРАТЮК У ПОНЕДІЛОК: "ПРЯМИМ ТЕКСТОМ" З ЮР...