Під надійним захистом: показали зворушливий зв'язок між дітьми й домашніми тваринами.

Під таким наглядом за безпеку малечі можна не боятися.

Фото: brightside.me

Поява в сім'ї маленької дитини — не привід відмовлятися від домашнього улюбленця. Здоров'ю малюка наявність в будинку чотирилапого друга не становитиме загрози — навпаки, ранній контакт з бактеріями допоможе дитячому організму сформувати проти них міцний імунітет. Позитивно вплине наявність у домі тварини й на психологічне благополуччя малечі: коли дитина підросте, домашній улюбленець стане для неї найкращим другом й найвідданішим захисником, зможе компенсувати нестачу уваги, яку діти часто відчувають через зайнятість батьків.

Зворушливу фотодобірку, присвячену дружбі між дітьми й домашніми тваринами, подав портал Bright Side.

Представлені знімки позбавлять будь-який сумнівів щодо того, чи варто заводити домашнього улюбленця, якщо в планах є народження дитини.

Люди вперше приручили тварин десятки тисяч років тому. Спершу використовували їх виключно для отримання м'яса, молока та шкури. Лише з часом зрозуміли, що тварини — не просто їжа. Зворушливу дружбу між тваринами й людьми показали в добірці.

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie