Трамп назвав "психічно хворим" журналіста Вулффа, що написав книгу про нього

Гордон 4
Трамп назвав

Президент США Дональд Трамп на сторінці у Twitter назвав "психічно хворим" журналіста і письменника Майкла Вулффа, який написав книгу "Вогонь і лють: Білий дім Трампа ізсередини".

"Повідомляють так багато фальшивих новин. Вони навіть не намагаються викласти правильно чи виправити, коли вони не мають рації. Вони просувають фейкову книгу психічно хворого автора, який свідомо пише неправдиву інформацію", – зазначив він.

Трамп додав, що провідні засоби масової інформації "божеволіють" через його перемогу на виборах.У книзі "Вогонь і лють: Білий дім Трампа ізсередини" Вулфф ставить під сумнів наявність у Трампа достатніх знань для посади глави Білого дому.

В основі книги Вулффа – розмови з понад 200 колишніми і чинними співробітниками виборчого штабу Трампа й адміністрації США.

Книга вже посіла перше місце в списку бестселерів на порталі Amazon.

3 січня адвокат Чарльз Гардер надіслав листа колишньому радникові президента Стівену Беннону, висловлювання якого наведено в книзі. Юрист стверджує, що той порушив багато положень трудового договору, коли розголошував конфіденційну інформацію.

Беннон у книзі різко розкритикував сина президента, Дональда Трампа – молодшого, і зятя Джареда Кушнера за згоду зустрітися з юристом із Росії Наталією Весельницькою у Нью-Йорку в червні 2016 року. Він уважає цю зустріч "зрадою".

Також екс-радник Трампа розповів Вулффу, що дочка глави Білого дому Іванка Трамп хоче стати першою жінкою – президентом США.

Трамп заявив, що після звільнення з Білого дому Беннон "втратив не тільки роботу, а й розум". Президент США також назвав книгу "сповненою брехні".