Українська промисловість «впала» на 5% - Держстат

Такі дані наводить Державна служба статистики України, передає "Громадське".

Водночас у Держстаті зазначають, що у порівнянні з вереснем 2019 року обсяги промислового виробництва в Україні навпаки зросли на 5,6% (якщо не скоригувати цей показник на сезонні фактори).

У річному вимірі найбільше скоротилося виробництво інвестиційних товарів — на 7,5%. Також суттєво зменшилися обсяги виробництва товарів короткострокового споживання — на 5,7% та проміжного споживання — на 4,5%. Виробництво енергії скоротилося на 3,5%.

Зростання у жовтні Держстат зафіксував у виробництві комп'ютерів та оптичної продукції на 28,7%.

У Вересні індекс промислової продукції показав падіння на 1,1%. У серпні промислове виробництво в Україні скоротилося на 1,4%.

Нагадаємо, що за підсумками жовтня 2019 року ціни в Україні зросли на 0,7% проти цін у вересні та на 6,5% проти цін у жовтня 2018 року.

Новини по темі

САП готова скласти обвинувачення у справі про розкрадання $20 млн з Ощадбанку.

Спеціалізована антикорупційна прокуратура ухвалила рішення про достатність доказів для складання обвинувального акта у справі щодо заволодіння 20 млн доларів Ощадбанку.

2

Куди і як часто подорожують українці (опитування)

Кількість внутрішніх подорожей Україною зменшилась: цьогоріч цей показник знизився до 56%.

3

Влада повинна знайти компроміс з бізнесом щодо реструктуризації «зеленого» тарифу.

Ретроспективне зниження "зеленого" тарифу в односторонньому порядку з боку держави негативно вплине на інвестиційний клімат в Україні - потрібно знайти компроміс з бізнесом. Про це заявив керуючий партнер Capital Times Ерік Найман.

3

Нацкомiciя з тарифiв запропонувала свiй варiант ставок «зеленого» тарифу.

НКРЕКП не пiдтримує прописаний у законопроєктi №2543 сценарій реструктуризації "зеленого" тарифу та запропонує свiй варiант ставок "зеленого" тарифу.

2

МВФ не зміг назвати дату ради директорів для затвердження нової програми для України.

Дата засідання ради директорів Міжнародного валютного фонду для затвердження нової трирічної програми EFF для України на $5,5 млрд поки що невідома, проте в кожному разі цьому має передувати виконання Києвом попередніх умов (prior actions).

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie