Уколов попередників. Голова партії Слуга народу заявив про відсутність в Україні керованих владою ЗМІ

Лідер партії Слуга народу Олександр Корнієнко в інтерв'ю Радіо НВ заявив, що в Україні відсутні керовані владою засоби масової інформації.

Це, за його словами, відрізняє нинішню владу від попередньої.

«Те, що відрізняє, мабуть, нашу владу від попередньої в цьому [медійному] плані - це відсутність заангажованих медіа, що керуються прямо чи опосередковано. <...> У минулі часи був великий пул інформканалів, на які прямо чи опосередковано був вплив - зараз у нас немає такого», - сказав Корнієнко.

Водночас секс-скандал навколо листування ексочільника комітету Ради з міжнародних справ Богдана Яременка з проституткою він назвав тестовою «медіаатакою».

Нагадаємо, 27 грудня в Верховній Раді зареєстрували законопроєкт Про медіа №2693, який доручив розробити президент Володимир Зеленський.

13 листопада фракція Слуга народу представила концепцію законопроєкту Про медіа, розробити який доручив президент Володимир Зеленський.

У президентській фракції пропонують об'єднати чинні закони про ЗМІ, обмежити монополію, а також заборонити громадянам Росії мати частку в українських ЗМІ.

Новини по темі

ФК Шахтар відправить особистий літак у Китай за Анастасією Зінченко.

З'явилася інформація, що ФК Шахтар досягнув спільного рішення з президентом України про евакуацію Анастасії Зінченко та інших українців з Китаю.

Відео: у Раді виявили нового кнопкодава

Народний депутат України Владіслав Поляк кнопкодавив на засіданні Верховної Ради 21 лютого попри кримінальну відповідальність за такий вчинок. Мажоритарник із Закарпаття мінімум тричі голосував замість іншого нардепа під час розгляду поправок до з...

Гаазький трибунал визнав свою юрисдикцію у справі щодо морської агресії РФ проти України.

Йдеться про незаконне будівництво "Керченського мосту" та зупинки українських суден

1

Порошенко доставлять на допит силою: реакція адвоката.

В один із днів допиту п'ятий президент планує бути в закордонній поїздці

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie