Скомпрометувати не вдалося: штаб АТО прокоментував "обстріл" району Луганська

5 канал
Скомпрометувати не вдалося: штаб АТО прокоментував

У штабі АТО спростували інформацію про нібито обстріл Збройними силами України району Луганська, де терористи проводили заходи з підготовки техніки до параду. Це є черговою невдалою спробою бойовиків скомпрометувати сили АТО і приховати від своїх кураторів власну недолугість та справжні причини інциденту, повідомив на своїй сторінці у Facebook штаб АТО.

"За даними розвідки штабу АТО, в зазначеному районі зосередження військової техніки, яке ще кілька днів тому фіксували спостерігачі СММ ОБСЄ, сталося загоряння автомобіля, від якого пожежа перекинулася на решту техніки. Припускається, що один з автомобілів був завантажений боєприпасами, що й здетонували внаслідок пожежі", – йдеться у повідомленні.

Крім того, за інсайдерською інформацією зі штабу другого армійського корпусу російсько-окупаційних військ, ворожа розвідка не фіксувала пересування артилерійських підрозділів сил АТО в зазначений період. Також не фіксували пересування українських підрозділів напередодні інциденту і представники ОБСЄ.

Як повідомляв 5.UA, 16 квітня, вночі, в районі аеродрому тимчасово окупованого Луганська, куди бойовики зігнали військову техніку для проведення параду 9 травня, було чути вибухи.