В Україні змінили протокол лікування хворих на COVID-19.

В Україні змінено протокол лікування коронавірусу / фото УНІАН, Олександр Прилепа

В Україні змінено протокол лікування коронавірусу / фото УНІАН, Олександр Прилепа

Перша заступниця міністра охорони здоров’я України Ірина Садов'як розповіла про зміни в протоколі щодо лікування хворих на COVID-19.

Як передає кореспондент УНІАН, про них вона розповіла під час брифінгу.

"6 квітня наказом № 638 було затверджено зміни до протоколу лікування COVID-19", - зазначила урядовець.

Читайте також В Україні другий день поспіль виявили понад 19 тисяч COVID-інфікованих

Вона розповіла, що до протоколу було додано препарат "Тоцилізумаб" - для лікування пацієнтів з критичним перебігом COVID-19, змінено режими дозування "Тоцилізумабу" - для пацієнтів з тяжким та критичним перебігом COVID-19.

"Рекомендована доза "Тоцилізумабу" в протоколі зараз становить 8 мг на кг однократно замість: попередньо було в протоколі - двократне введення по 400 мг", - сказала Садов'як.

Перша заступниця міністра пояснила, що відповідні зміни було внесено на підставі результатів досліджень та рекомендацій Міністерства охорони здоров'я і соціальних служб США, а також Національної служби здоров'я Великої Британії.

"Також протоколом передбачено, що в разі прогресування дихальної недостатності та лабораторних ознак запалення можуть бути розглянуті вищі дози системних кортикостероїдів відповідно до інструкції для медичного застосування", - додала Садов'як.

Крім того, оновлено було загальні рекомендації щодо антибактеріальної терапії коінфекції та суперінфекції у пацієнтів з COVID-19.

"Нагадуємо, що пацієнтам з підозрюваним чи підтвердженим COVID-19 з легким перебігом заборонено призначати антибактеріальні препарати з профілактичною метою. Пацієнтам з COVID-19 з середньотяжким перебігом заборонено призначати антибактеріальні препарати без обґрунтованої клінічної підозри або підтвердження наявності бактеріальної інфекції", - наголосила представниця міністерства.

Садов'як також повідомила, що відповідно до останніх доказових даних щодо лікування COVID-19 оновлено було Клінічну настанову "Клінічне ведення пацієнтів з COVID-19".

Загалом же, додала урядовець, здійснюється робота з адаптації клінічних настанов та перегляду клінічних протоколів за 25 темами та двома напрямками.

Вас також можуть зацікавити новини:

Головні новини України та світу на ранок 9 квітня

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram

Автор: Тетяна Поляковська

УНІАН

«УНІАН» - читайте ТОП-новини політики в Україні та світі, найостанніші політичні новини від інформаційного агентства УНІАН.

https://unian.ua/

Новини по темі
Смерть герцога Філіпа. У Британії оголосили 8-денну жалобу. Яким буде похорон в умовах пандемії?

Смерть герцога Філіпа. У Британії оголосили 8-денну жалобу. Яким буде похорон в умовах пандемії?

Восьмиденну жалобу оголосили у Великій Британії через смерть принца Філіпа - чоловіка королеви Єлизавети. Весь цей час на державних будівлях і військових об'єктах країни залишатимуться приспущеними прапори. Єлизавета Друга не виконуватиме монарших...

Українська російська - Вечірній ПреЗЕдент

Українська російська - Вечірній ПреЗЕдент

Підпишіться і натисніть , щоб отримувати сповіщення про трансляції та нові відео Telegram без спаму ️ Facebook ️ Twitter ️ Ефір наживо Багато цікавого на сайті ️ #ВечірнійпреЗЕдент

1 18

Действительно ли Советский Союз победил в 1945 году Диетическая версия.

Действительно ли Советский Союз победил в 1945 году Диетическая версия.

Подписывайтесь на КАНАЛЫ Doctor Faust2 Кто желает поддержать канал подписывайтесь на Патреонe patreon.com/Doctor_Faust2 Полная версия диалога на канале Doctor Faust2

090421 Строительство дома в Канаде. Стройка, Павлины, Франк и Форель

090421 Строительство дома в Канаде. Стройка, Павлины, Франк и Форель

День1 День1 День 2 День 3 День 4-5 День 6-7 День 9-10 День 10-11 День 12-14 День 15-17 День 18 День 19-26 День 27-32 День 33 День 34-42 День фундамента 2021 год эпизод антиКрым Гидроизоляция Фундамента Гидроизоляция Фундамента продолжение Засыпка ...

«Мільйон дерев за 24 години». Від блогерів до послів… як саджали дерева у Києві

«Мільйон дерев за 24 години». Від блогерів до послів… як саджали дерева у Києві

"Озеленити планету". Мільйонне дерево посадили екоактивісти у київській Пущі Водиці в рамках світового проєкту. Організатори кажуть, що головна мета акції - привернути увагу до проблеми глобального потепління. Разом з активістами та іноземними дип...

Два роки в заручниках  «ДНР»  бо фотографувала  «руський мір».

Два роки в заручниках «ДНР» бо фотографувала «руський мір».

Фотографувала "руський мір" і потрапила у полон бойовиків. Колишня бранка донецьких окупантів, яку засудили за світлини військової бази Гіві, 58-річна Олена Завальна півтора року тому звільнилася за обміном і оселилася на Дніпропетровщині. Її істо...