Оновлення LeoWallet: тепер поповнювати гаманець можна в один клік за допомогою Masterpass.

1

На цьому тижні електронний гаманець LeoWallet отримав чергове оновлення. Головне нововведення — відтепер користувачі можуть поповнювати баланс електронних грошей в один клік за допомогою Masterpass. Про це команда мобільного гаманця LeoWallet повідомила на своїй Facebook-сторінці. Додаток доступний на iOS та Android.

У чому суть змін?

Раніше поповнення LeoWallet відбувалося або готівкою через термінали самообслу-вання, або ж банківською карткою. Необхідність кожного раз вводити дані своєї картки була одною з головних незручностей для клієнтів. Його вирішила платформа цифрових гаманців Masterpass, яка безпечно зберігає дані платіжних карт різних бан-ков і платіжних систем, даючи можливість поповнювати рахунок швидко і зручно — без необхідності кожен раз вводити карткові реквізити (CVC-2 код, номер картки і т.д .).

Ввести дані карток у Masterpass потрібно лише один раз. Після цього для поповнення LeoWallet можна просто обрати одну з доданих в Masterpass карток і натиснути кнопку «Підтвердити». Комісія за поповнення — 0%, як і в інших методах. Надійність і безпека розрахунків з Masterpass гарантована міжнародними стандартами Mastercard.

«Ми постійно прислухаємося до думки нашого користувацього ком’юніті, яке має досвід у використанні інших електронних гаманців. Три тижні тому Masterpass був випущений для Android — і ми вже бачимо збільшення кількості успішних поповнень на 25%, а на днях він вийшов і на iOS. Все це означає, що ми рухаємося в правильному напрямку», — заявила проект-менеджер LeoWallet Маріам Матіашвілі.

Про LeoWallet

LeoWallet, www.leowallet.net — український електронний гаманець, створений на базі продукту електронні гроші НПС «Простір». Для реєстрації в LeoWallet потрібен тільки номер мобільного телефону. Всі платежі доступні без обмежень (з загальними лімітами на використання елек-тронних грошей національної платіжної системи «Простір» ви можете ознайомитися в розділі «ліміти»). Емісію електронних грошей здійснює АБ «Укргазбанк» — державний комерційний банк, який існує з 1993 року.

Про Mastercard

Mastercard (NYSE: MA), www.Mastercard.com — міжнародна компанія, яка спеціалізується на платіжних рішеннях і технологіях. Компанія керує найшвидшою в світі платіжною мережею, яка об’єднує споживачів, фінансові установи, торговельні підприємства, державні організації та представників приватного сектора в більш ніж 210 країнах і територіях. Продукти та рішення Mastercard роблять щоденну комерційну діяльність, таку, як покупки, подорожі, ведення бізнесу та управління фінансами, більш простою, безпечною та ефективною для кожного. Слідкуйте за нами в соціальній мережі Твіттер @MastercardNews, приймайте участь в обговореннях на Cashless Pioneers Blog і підписуйтесь на свіжі новини на Engagement Bureau.

Нагадуємо, як можна поповнити електронний гаманець LeoWallet.

Автор: UA.NEWS

Новини по темі

Половина банків світу не переживуть економічну рецесію – McKinsey & Co.

2 2

Більше половини банків світу можуть не пережити економічний спад, оскільки дохідність їхнього капіталу не перевищує витрат. Як зазначила у своєму дослідженні Міжнародна консалтингова компанія McKinsey & Co, банкам слід впроваджувати технології, пе...

Як Apple створює робочі місця за допомогою «ефекта мультиплікатора».

1

Текст опубліковано мовою оригіналу та зі згоди автора Угадайте сколько рабочих мест создаёт Apple в США? 2 млн рабочих мест! И это не по всему миру. Это только в США! Я ничего не придумываю. Об этом пишет сама компания на своём сайте: https://www....