Комунікаційний сервіс WhatsApp отримав функцію «очікування виклику» .

Комунікаційний сервіс WhatsApp отримав ще одну корисну функцію на телефонах Android. Йдеться про “очікування виклику”.

Завдяки новій функції очікування дзвінка користувач зможе побачити, що хтось інший намагається додзвонитися до нього, і прийняти виклик, якщо захоче. Щоб використовувати очікування виклику, треба переконатися, що додаток оновлено до версії 2.19.352 або більш пізньої, і воно буде увімкнено автоматично. Щоб дізнатися, яку версію використовувати, необхідно натиснути і утримувати значок програми і прокрутити його вниз. Оновлення може зайняти кілька днів по всьому світу.

Ще одна особливість, що з’явилася в цьому оновленні, – це довгоочікувана можливість зупинити незнайомців, що додають вас в групи. Ця опція вперше обговорювалася в квітні, але тільки зараз поширюється на користувачів Android.

Якщо користувач зайшов в налаштування програми і вибрав “Налаштування”> “Обліковий запис”> “Конфіденційність”> “Групи”, то побачить три параметри, які визначають, хто може додати його в групу. Вибір “ніхто” не дозволить нікому додати користувача в групу, якщо він не прийме запрошення у вигляді особистого повідомлення. Ця функція призначена для того, щоб спамерам було складніше додавати людей в групи і бомбардувати їх небажаною рекламою або інформацією, що вводить в оману.

Новини по темі

Податкова відпустка для ФОП І-ІІ груп: нагадування від ДПС.

Підприємці-платники єдиного податку І і ІІ груп, які не використовують працю найманих осіб, звільняються від сплати єдиного податку на час відпустки.

1

Як порахувати податкову знижку з ПДФО у зв'язку з навчанням.

Загальна сума податкової знижки, нарахована платнику ПДФО не може перевищувати суми річного загального оподатковуваного доходу платника ПДФО, нарахованого як заробітна плата.

2

В Україні знизився розмір субсидії: у яких областях отримували найменше.

Держава в липні на виплати витратила 389,9 млн гривень

1 3

Газзбути розповіли про проблеми відкриття ринку газу для населення.

Населення не уявляє, як працює ринок природного газу, його відкриття готували поспіхом, і це загрожує в майбутньому судовими позовами.

33

Ринок газу для населення: як правильно змінювати постачальника.

Механізм зміни постачальника газу в умовах відкриття ринку газу для населення максимально спрощений.

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie