Комунікаційний сервіс WhatsApp отримав функцію «очікування виклику» .

Комунікаційний сервіс WhatsApp отримав ще одну корисну функцію на телефонах Android. Йдеться про “очікування виклику”.

Завдяки новій функції очікування дзвінка користувач зможе побачити, що хтось інший намагається додзвонитися до нього, і прийняти виклик, якщо захоче. Щоб використовувати очікування виклику, треба переконатися, що додаток оновлено до версії 2.19.352 або більш пізньої, і воно буде увімкнено автоматично. Щоб дізнатися, яку версію використовувати, необхідно натиснути і утримувати значок програми і прокрутити його вниз. Оновлення може зайняти кілька днів по всьому світу.

Ще одна особливість, що з’явилася в цьому оновленні, – це довгоочікувана можливість зупинити незнайомців, що додають вас в групи. Ця опція вперше обговорювалася в квітні, але тільки зараз поширюється на користувачів Android.

Якщо користувач зайшов в налаштування програми і вибрав “Налаштування”> “Обліковий запис”> “Конфіденційність”> “Групи”, то побачить три параметри, які визначають, хто може додати його в групу. Вибір “ніхто” не дозволить нікому додати користувача в групу, якщо він не прийме запрошення у вигляді особистого повідомлення. Ця функція призначена для того, щоб спамерам було складніше додавати людей в групи і бомбардувати їх небажаною рекламою або інформацією, що вводить в оману.

Новини по темі

Гендиректор «Борисполя» планує побудувати котеджі на заповідному острові в Києві - ЗМІ.

Про це йдеться в сюжеті програми "Наші гроші з Денисом Бігус".

2

В Україні зацікавлені у залученні стратегічного інвестора для Укрпошти - Криклій.

Міністерство інфраструктури зацікавлене у залученні стратегічного інвестора для АТ "Укрпошта", але 51% акцій компанії має залишились у державній власності.

1

Кернел назвав суму і терміни виплати дивідендів акціонерам.

Рада директорів Kernel Holding S.A. (Люксембург), холдингової компанії агропромислової групи Кернел, прийняв рішення про виплату 30 квітня 2020 року дивідендів у розмірі $0,25 на акцію, на рівні попереднього фінансового року.

1

Суд підтвердив законність будівництва ще одного ЖК

Представниками забудовника відразу було подано апеляцію про зняття арешту.

3

Boeing шукає 10 мільярдів на покриття збитків від виведення з експлуатації 737 Max.

Компанія Boeing веде переговори з великими американськими банками про отримання кредиту в розмірі 10 млрд доларів або більше, оскільки компанія несе великі збитки через дві авіакатастрофи Boeing 737 Max.

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie