«Шулер з великої дороги» vs «козявка і нікчема» : Марченко і Саакашвілі обмінялися «люб’язностями».

Фото: segodnya.ua

Глава Мінфіну Сергій Марченко у відповідь на критику та звинувачення у корупції від глави Виконавчого комітету реформ Михайла Саакашвілі назвав того, зокрема "шулером з великої дороги". Саакашвілі відповів - назвав Марченка, зокрема, "козявкою і нікчемою".

Про Саакашвілі Марченко розповів в інтерв'ю Lb.ua.

На питання, чи правдива заява Саакашвілі, що митницю фактично контролює Олександр Івашкович, міністр відповів: "Звичайно ж ні".

На уточнення, хто тоді головний корупціонер на митниці, Марченко відповів:

"Це питання до правоохоронних органів. Ви ж знаєте, в чому дійсно полягає проблема боротьби з корупцією? Наприклад, Саакашвілі щось там сказав про Марченко. Але ніхто ж не розбирається - всі запам'ятали, що Саакашвілі сказав, що Марченко нібито корупціонер. Я потім в інтерв'ю кажу, що він негідник і негідник, і що ця людина, яка ...".

"...Шулер з великої дороги, це приїжджий гастрабайтер. Він приїхав, щось спробував зробити, якісь ідеї, що не зайшли і зараз він намагається звинуватити в своїх проблемах когось іншого. Вибрав мене. Я не буду це терпіти.

Тому, я говорю, що умовний товариш С, покажи, що ти можеш, ти в Україні вже показував в губернаторстві і зараз ти просто намагаєшся роздувати мильну бульбашку. Ти фейк, ти фейкова історія, тебе підживлюють просто інформаційно, тому, що чомусь вважається, що тебе повинні носити на руках. Ось я його хочу запитати, через вас, хто він такий і що він зробив для України, що він дозволяє собі мене, як міністра фінансів в чомусь звинувачувати?", - заявив Марченко у відповідь на критику Саакашвілі в ефірі програми "Свобода слова Савіка Шустера".

"Коли обговорюється питання контрабанди і боротьби з контрабандою, рішення РНБО, я питаю, де тут міністр фінансів? Питання контрабанди - це більше проблема правоохоронної системи. Для міністра фінансів найважливіше, щоб митниця приносила доходи в бюджет, і як можна більше, а також контролювала безпеку товарів, що потрапляють в країну", - додав він.

"А ось ці товариші, які думають тільки про свою велич, вони не думають про українську економіку, український бізнес. Вони думають тільки про те, що ось я зараз відкрию українську митницю і буде всім добре, умовно. Вони роблять такі пропозиції без найменшого критичного аналізу.

Коли ми про це говоримо, вони нас звинувачують в тому, що ми корупціонери. Це хіба нормально? Тому я кажу, товаришу, ти спочатку матчастину вивчи, а потім будеш спілкуватися з міністром фінансів", - резюмував Марченко.

Також він згадав екс-керівника Митниці Максима Нефьодова.

"... Там ще Нефьодов був, чогось намагався розповідати, які негідники в Мінфіні. Людина, яка сама на митниці не розуміла, що робить, мені не може говорити про кадри на митниці. Тому що я бачив показники Нефьодова.

Я запитав, який у нього план надходжень місячний. Він не знав. І це після 9 місяців десь роботи. Як вам сказати правильно? Є люди, які працюють, відповідають за свої дії, а є люди, які, працювали, але нічого не показали, і хочуть десь знову попрацювати. Вони знаходять об'єкт критики, самі не розуміючи, що, умовно кажучи, не на того напали", - сказав міністр фінансів.

Саакашвілі у Facebook відповів на заяву Марченка.

"Дешева козявка і нікчема. Ганьба, що в Україні таке ніхто може називатися "міністром фінансів".

Хто такий Саакашвілі, знає весь світ. Хто такий Марченко, знають тільки контрабандисти... Його дуже добре знає Азаров, у якого Марченко протягом 5 років був помічником і навіть офіційним радником. Янович досі називає його своїм "найталановитішим учнем".

З ним добре знайомі всі кришувальники тіньових схем, скрутчики, директори конвертаційних центрів і всі, хто займаються розкраданням українського бюджету. У нас просто різні кола знайомств, які перетинаються тільки там, де я стежу, щоб не розікрали український бюджет, а цей тип зі своїми подільниками його активно розкрадають. Марченко, схоже, вважає, що я ще недостатньо досяг у житті, щоб коментувати результати роботи цілого міністра фінансів, але не вважаю за потрібне опускатися до його рівня, доводячи, що я чогось, на відміну від нього, вартую. Це безглуздо", - написав він.

За його словами, Марченко свою роботу робить "вкрай паскудно".

"Рівно те ж саме вам скажуть ще 40 мільйонів українців, тому що за час перебування на своїй посаді ви не зробили для поліпшення їх добробуту рівним рахунком ні-чо-го. Навпаки, ви систематично гальмуєте реформи, стали захисником старих схем, повернули в державну систему пропащих корупціонерів і стали головним кришувальником контрабандних потоків. Ви опинилися вкрай низькопробним міністром, повністю проваливши надії суспільства і президента на реформи. Тому я, як перш за все громадянин України, буду невпинно це повторювати, поки вас не звільнять, чого ви, безсумнівно, і заслуговуєте", - додав Саакашвілі.

"Я не розумію, чому його терпить президент Зеленський. Наявність такого суб'єкта повністю компрометує президента України і Адміністрацію президента. Я вже говорив це президенту Зеленському та буду повторювати знову", - написав він.

Економічна правда

Українська правда

«Українська правда» - новини про Україну

https://www.pravda.com.ua/

«Кров була всюди» : поліцейська бійка у Дніпрі. Що спричинило конфлікт і чим все закінчилося

«Кров була всюди» : поліцейська бійка у Дніпрі. Що спричинило конфлікт і чим все закінчилося

Бійка копів у приміщенні управління поліції. Патрульний із Дніпра звинувачує свого керівника і ще двох колег у побитті. Мовляв, ті напали, коли він намагався зняти на відео незаконно виписане дисциплінарне покарання. Чоловік запевняє: на нього тис...

«Зайшов міністром, а вийшов безробітним» : Рада звільнила Степанова з посади глави МОЗ.

«Зайшов міністром, а вийшов безробітним» : Рада звільнила Степанова з посади глави МОЗ.

Верховна Рада відправила у відставку міністра охорони Максима Степанова. Не допомогли ані виправдання, ані обіцянки. Якщо раніше Степанова критикувала лише опозиція, то нині - жоден "Слуга народу" не проголосував проти. Наскільки емоційним було об...

1 2

І в Ізраїля, і в України однакова війна, ProНовини, 18 травня 2021 року.

І в Ізраїля, і в України однакова війна, ProНовини, 18 травня 2021 року.

У випуску "Pro новини" за 18 травня – загострення ізраїльсько-палестинського конфлікту; відставка Степанова, Криклія і Петрашка; Читати на сайті:

Здобутки та провали Степанова, Криклія і Петрашка, яким вказали на двері, Підгорає.

Здобутки та провали Степанова, Криклія і Петрашка, яким вказали на двері, Підгорає.

Наприкінці минулого тижня стало відомо, що у відставку подали ті, хто туди аж ніяк не збирався. Мовиться про міністра економіки Ігоря Петрашка та міністра інфраструктури Владислава Криклія. Однак звільнення з посади чекало ще й на очільника МОЗ Ма...

У Індії загинули 27 людей через циклон  «Тауктае»

У Індії загинули 27 людей через циклон «Тауктае»

У західній частині Індії через циклон "Тауктае" загинули 27 людей. Зі штату Гуджарат евакуювали приблизно 200 тисяч мешканців. 24 Канал онлайн – 24 Канал у Facebook – 24 Канал у Instagram – 24 Канал у Twitter – 24 Канал у Telegram –

1 1

Окупанти влаштували провокації біля Новотошківського.

Окупанти влаштували провокації біля Новотошківського.

Біля Новотошківського знову стріляли. Окупати відкрили вогонь удень, коли до захисників завітала знімальна група "5 каналу". Яку зброю застосували бойовики та чи відповіли українські бійці? Репортаж Вікторії Ковальової. Підпишіться і натисніть , щ...