50% не витримують випробування: Комаровський розповів, як народження первістка може «вбити» сім'ю.

Комаровський стверджує, що перша дитина може змінити відносини в гіршу сторону / УНІАН

Комаровський стверджує, що перша дитина може змінити відносини в гіршу сторону / УНІАН

Половина сімей в Україні не витримують випробування першою дитиною, заявляє доктор Євген Комаровський.

За його словами, це відбувається через відірваність молодих татусів від процесу прийняття рішень, пов'язаних з дитиною. Про це Комаровський сказав в ефірі каналу "Україна 24".

"Страшні цифри. У нашій країні 50% сімей не витримують випробування першою дитиною. А якщо глибше копнути, то 70% сімей просто втрачають любов. Просто дитина вбиває відносини між чоловіком і жінкою. І люди живуть разом роками, тому що "ну, у нас же спільна дитина". Вони не розуміють, що таке справжнє щастя і т.д. і це відбувається тільки тому, що ви не знаєте, як себе вести, що чоловіки повністю відірвані від процесу прийняття навколодитячих рішень", - говорить він.

Читайте також "Клянуся, якби знав - поїхав би з країни": Комаровський різко розкритикував "мовні норми" в Україні

За словами доктора, після повернення з пологового будинку жінка "виганяє чоловіка з ліжка, тому що він заважає їй доглядати за дитиною вночі".

"У нашої жінки є тільки дві речі - дитина кричить, тому що замерз або тому що зголоднів. Він замість 800 грамів молока з'їдає 1,5 літра, у нього болить живіт, він кричить, вона що робить – годує його. Коли батько підходить до дитини, вдаються три шуліки - мама і дві баби, які кажуть: іди звідси, ми тут самі розберемося. Вони його самі відганяють. І його це влаштовує, тому що чоловікові дуже важко влазити в ситуацію, в якій він нічого не розуміє", - стверджує доктор.

Він акцентував на необхідності того, щоб дитина спала в прохолодній і чистій кімнаті, не перегрівалася й не переїдала, щодня отримувала масаж, гімнастику і фізичні навантаження.

"Тоді висипається мама. Як тільки мама висипається, у неї є молоко, лібідо і бажання щось робити", - додав він.

Вас також можуть зацікавити інші новини:

Автор: Іван Бойко

УНІАН

«УНІАН» - читайте ТОП-новини політики в Україні та світі, найостанніші політичні новини від інформаційного агентства УНІАН.

https://unian.ua/

Новини по темі
Рубан пояснив, за яких умов Київ перейде в помаранчеву зону.

Рубан пояснив, за яких умов Київ перейде в помаранчеву зону.

За даними Міністерства охорони здоров'я, Київ відповідає вже помаранчевому рівню епіднебезпеки. Водночас міська влада наразі не планує ще більше посилювати карантинні обмеження. Читати на сайті:

Зачем Путину 450 мерзавцев в Думе, Большой мир

Зачем Путину 450 мерзавцев в Думе, Большой мир

В России избран новый состав Думы. Он будет несколько отличаться от старого – одни бездельники и дармоеды уйдут из так называемого парламента, а другие, наоборот, придут – но суть от этого не изменится. Читати на сайті:

1

Пленарне засідання Верховної Ради України 24.09.2021

Пленарне засідання Верховної Ради України 24.09.2021

Пленарне засідання 6 сесії ІХ скликання Верховної Ради України. Засідання розпочалося «годиною запитань до Уряду» щодо тарифів і цін на комунальні послуги для населення України та надання субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам для наданн...

Брифінг 24.09.2021  «Слуга Народу»

Брифінг 24.09.2021 «Слуга Народу»

Брифінг народних депутатів україни представників депутатської фракції "Слуга Народу".

Розуміє людей та жонглює: у Вінниці живе незвичайний пелікан Патрік.

Розуміє людей та жонглює: у Вінниці живе незвичайний пелікан Патрік.

Раніше лише в цирку можна було побачити пелікана, який жонглює та розуміє людську мову. Нині ж такий чудоптах живе в одному із приватних будинків Вінниці, як свійська птиця. Читати на сайті:

Невменяшки атакують. Бєшенство ватки та інші збочення

Невменяшки атакують. Бєшенство ватки та інші збочення

Юні блогери-початківці, які спалюють прапори, а потім слізно вибачаються, нищать чуже майно без тіні сумніву, та п'яні майбутні прокурорки, які відмовляються платити за таксі – це все персонажі традиційної рубрики "Невменяшки" на стрімі "Без цензу...