Україна отримає транш від МВФ в грудні - Гетманцев

Голова комітету Верховної ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев прогнозує отримання Україною другого траншу від Міжнародного валютного фонду в грудні цього року.

Гроші МВФ повинні були надійти у вересні, він сказав в ефірі "Українського радіо".

Гетманцев відзначив, що Україна виконала більшість структурних маяків для отримання траншу МВФ.

"Якщо говорити про те, що відбувається з Міжнародним валютним фондом зараз, то за програмою МВФ отримати транш у вересні, очевидно, цього не станеться, але є надія на те, що наша переговорна команда досягне результату, і ми отримаємо його в грудні, що нам дуже потрібно", - сказав нардеп.

Національний банк України очікує, що місія Міжнародного валютного фонду прибуде до Києва найближчим часом. Другий транш очікується до кінця року.

Новини по темі

Дані про інтернет-покриття в розрізі кожного населеного пункту України будуть відкритими.

Згідно з нинішнім рішенням Кабміну регулятор ринку телекомунікацій - НКРЗІ - оприлюднюватиме у форматі відкритих даних інформацію про інтернет-покриття в розрізі кожного населеного пункту.

5

Рівень тіньової економіки виріс до 31% ВВП

У порівнянні з минулим роком рівень тіньової економіки виріс на два пункти.

2 2

Рекомендації АМКУ дозволили зберегти справедливі умови для вантажовідправників.

Дії Антимонопольного комітету щодо "Укрзалізниці", де комітет рекомендував відмовитись від ниток графіку руху поїздів, дозволили зберегти справедливі умови перевезень для всіх вантажовідправників.

2

У «Роттердам+» немає складу злочину – САП

Прокурор зазначив, що експертами не було встановлено наявність шкоди від дії формули

2

Україна візьме 100 млн доларів кредиту на відновлення Донбасу.

Переговори зі Світовим банком про надання кредиту завершилися успішно.

2 9

P&M: Дві проблеми – влада й дороги

Ні для кого не є секретом, що управлінський геній нової зеленої влади вирішив у період найбільшої за останні 50 років епідемії витратити кошти COVID-фонду на будівництво доріг. Про це не говорив лише лінивий. І ніби так хочеться нормальні дороги, ...

3 10

Шукаю роботу: як змінився ринок праці через карантин.

На ринку праці після послаблення карантину конкуренція серед пошукачів зросла в кілька разів. Крім того, роботодавці звертають увагу не тільки на навики та досвід працівника, а й його корпоративні цінності."Останні опитування свідчать, що 22% респ...

4

Аналітики Barclays переглянули прогноз цін на нафту: що зміниться в найближчі місяці.

Найбільший британський банк Barclays переглянув прогноз вартості еталонних марок нафти на 2020 рік у бік підвищення і анонсував зниження запасів "чорного золота" до нормального рівня до кінця наступного року, передає ProFinance.

1

Недонадходження до бюджету Львова через COVID - понад 400 млн грн.

На протидію поширення COVID Львів скерував з місцевого бюджету понад 220 млн грн, адже держава не надає фінансової підтримки містам на ці потреби. Як зауважив під час зустрічі з підприємцями міський голова Львова Андрій Садовий, через ситуацію з п...

3

Банки не зможуть шахраювати з договорами: НБУ готує нові вимоги.

У пресслужбі Нацбанку зазначили, що клієнти при підписанні кредитного договору не завжди розуміють реальну річну процентну ставку, повний перелік витрат і не обізнані про санкції у випадку просрочки.

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie