Визначився суперник Шахтаря в 1/4 фіналу Ліги Європи.

Чемпіон України зустрінеться з "Базелем".

Базель - Айнтрахт / фото REUTERS

У четвер, 6 серпня, відбувся матч-відповідь 1/8 фіналу Ліги Європи, в якому швейцарський "Базель" приймав німецький "Айнтрахт".

Поєдинок завершився перемогою господарів - 1:0. Єдиний гол забив Фабіан Фрай на 88-й хвилині. Перший матч в Німеччині також виграв "Базель" з рахунком 3:0, тому саме швейцарці пройшли в наступну стадію турніру.

За підсумками жеребкування саме переможець цієї пари вийшов на донецький "Шахтар" - "гірники" раніше пройшли "Вольфсбург" (2:1, 3:0).

З 1/4 фіналу турніру всі матчі будуть проходити в Німеччині в форматі "Фіналу восьми". Кожна пара команд буде проводити всього по одній грі.

Поєдинок "Шахтаря" проти "Базеля" в рамках чвертьфіналу відбудеться 11 серпня в Гельзенкірхені на стадіоні "Фелтінс-Арена". Початок - о 22:00.

УНІАН раніше опублікував календар матчів плей-офф Ліги Європи.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram

Новини по темі

Ліверпуль здобув вольову перемогу над Арсеналом в АПЛ.

Команда Юргена Клоппа виграла третій матч на старті сезону.

7

Будемо грати по-іншому. Тренер «Гента» назвав сильну сторону «Динамо»

Вім Де Декер вважає, що його команда зараз проходить непростий період

5

Тренер «Кажанів» : Нам потрібно розібратися в собі, у нас багато новачків.

Угіс Крастіньш прокоментував готовність команди до нового сезону.

4

Без Яремчука та Безуса. «Гент» прилетів до Києва на гру з «Динамо»

Яремчук та Безус не зіграють вирішальну гру за вихід в груповий етап Ліги чемпіонів

5

Київ перебуває на межі інфраструктурного колапсу - Кучеренко.

Експерти обговорили мерську програму Кучеренка у відкритому штабі "Батьківшини".

5 1

Світоліна здолала росіянку на Roland Garros

Українка здолала росіянку у двох сетах. Матч тривав одну годину 38 хвилин. У другому колі турніру Еліна Світоліна зустрінеться з мексиканкою