Вперше в Україні: Одеський художник організував онлайн-виставку сучасного мистецтва (видео) (фото).

На виставці Степана Рябченка "Strange Time" зібрали роботи 42 художників з усього світу.

Поки що в світі триває пандемія коронавірусу, а України робить перші кроки виходу з тривалого карантину, одеський художник Степан Рябченко вперше в Україні організував онлайн-виставку сучасного мистецтва. На виставці під назвою "Strange Time" ("Дивні часи") експонуються не тільки роботи самого Рябченко, але і ще 42 художників з усього світу.

Виставка відкрилася 7 травня і доступна для перегляду всім бажаючим роботи виставлені на офіційному сайті арт-проекту.

Вона створена в рамках творчого об'єднання "Арт Лабораторія", яке в 90-х створив ще батько одеського художника – Василь Рябченко, у співпраці з Національним центром "Український Дім".

За словами куратора виставки Степана Рябченка, завдання проєкту – показати, на що спрямована сьогодні творча енергія і як художник бачить і відчуває це дивний час. У часи невизначеності саме мистецтво одним із перших знаходить шлях і допомагає відкрити новий світ і нову систему відносин. Мета проєкту – довести, що мистецтво не має кордонів і його не можна відправити на карантин.

Сам же Рябченко вважає, що пандемія – це не стільки причина, скільки каталізатор системних проблем суспільства і поточного світоустрою. Тут в якості "протиотрути" до вірусу виступає мистецтво. Художники проєкту через символи, образи та алегорію передають настрій суспільства в такі нелегкі часи.

Читайте також: Життя під час карантину: які серіали подивитися

Степан Рябченко – один з лідерів в області цифрового мистецтва, чиї роботи ґрунтуються на використанні нових технологій у взаємодії з класичними образотворчими канонами. Одеський художник став одним з найбільш успішних українців у віці до 30 років за версією Forbes. Його пости в соцмережах активно лайкають такі принципові люди як Ігор Абрамович та Наталія Заболотна. А його самого, одесита Степана, деякі арт-теоретики відверто відносять до "художникам майбутнього".

Детальніше про новий український талант розповідав Олег Вергеліс у статті "Він розгадав знак нескінченності".

Новини по темі

Карантинне дозвілля: в Україні відкривають кінотеатри – як відвідувати.

Такі кінотеатри як "Планета кіно", "Жовтень", "Сінема Сіті", Multiplex готові приймати відвідувачів уже сьогодні

2

Нова реальність. Який вигляд тепер має глядацька зала головного театру країни

Національний театр Франка відновив показ вистав після майже чотирьох місяців простою

1

«Студенти схожі на чудовиськ, а викладачі — на грішних янголів» .

 З яких авторів підліткам варто починати знайомство з українською фантастикою? запитує фантаста 41-річного Володимира ­Арєнєва дитяча письменниця Галина Ткачук, 34 роки.Онлайн-зустріч із ним організував простір української дитячої книжки...

1

«Черкаси» продовжують чинити опір та повертаються в кінотеатри.

На великих кіноекранах України поновлюються покази фільму “Черкаси” - воєнної екшн-драми про останній український корабель у Криму.

2

Театр із Полтави вперше приїде до Одеси

 Сподіваюся, уряд не заборонить фестиваль в останній момент. Раніше показували по 40 вистав. Цього разу буде від сили 10, каже директор, ­художній керівник Одеського культурного центру 43-річний Михайло Журавель. 38 липня в Миколаєві й О...

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie